KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tangle Angel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zita.herkovics, Módosítva: 2018. február 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Antibakteriális, antisztatikus, 120 fokig hőálló, vízálló, innovatív dizájn. Minden hajtípusra.

vadjacsa

2018. március 27.

A Magic Hair-rel együtt vásároltam, amellett h szuperül és kíméletesen szedi szét hajszárítás előtt a vizes gubancokat, még a színe is csodálatos!!

vadjacsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

zita.herkovics

2018. január 28.

Én nem kedvelem a nyél nélküli hajkeféket. Mivel nincs ellenemre a Tangle Teezer termékek használata a sörték hatékonysága miatt, így örültem az újdonságnak. A MagicHair kapszula-vitaminnal karöltve rendeltem meg a honlapjukról. Teszi a dolgát. A sörték viszonylag rugalmasak, hegyes kiképzésűek. Nem egységes a méretük. Vizes hajat is szépen kifésüli, a kóccal is elbánik, mindamellett nekem még nem okozott fájdalmat a vele való fésülködés. Egyelőre ezt a hajkefét preferálom. A színe egyébként meg telitalálat. (Több árnyalatban is elérhető, de a fehér és a fekete a klasszikus Angel családba tartozik.)

zita.herkovics
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.