KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tarte

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,67 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: caribe, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. november 27.

Kiszerelés:   5,67 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Hosszantartó pirosító

Trixi

2018. június 14.

Én nem vagyok annyira elragadtatva tőle, mint ez előttem szólók, habár már nem vagyok nagy pirosítós, sőt egyáltalán nem. Fiatalabb koromban nem tettem ki a lábam pirosító nélkül, az utóbbi időben viszont már egyáltalán nem használok pirosítót, inkább bronzosítót. Azért persze van gyakorlatom benne és összehasonlítási alapom. Szerintem ez a pirosító túlságosan matt, idősödő bőrön főleg, jól jönne bele néhány finom csillámszemcse, na meg ha kicsit krémesebb lenne. Nagyon kiemeli a pihéket. Nem jöttem rá, miért is jó nekünk a kaolin (agyag), illetve melyek azok a nagyon szép összetevők. E-vitamint és C-vitamint az arcápolóimban használok, pirosítóban szerintem olyan minimális mennyiség lehet jelen, na meg be sem jut a bőrömbe, mivel van alatta pár más is, hogy jelentéktelen. Hát szóval az árnyalat, amelyet megvásároltam, sokkal puhább-natúrabb-barnásabb szín a tartójában, mint az arcomon. Ott kifejezetten inkább pirosas sajnos, amit szeretek kerülni. Azt a húde-tartósságot, húde-pigmentáltságot én nem tapasztalom, inkább közepesnek gondolom. Ismét egy érdemtelenül hájpolt termék lenne?

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 14.

Reni39946

2018. február 22.

A limitált kiadású négyes paletta van meg és nagyon megszerettem őket. Egyébként is jókat hallani a Tarte pirosítókról, de amíg az ember nem próbálja ki, addig nem tudhatja. Ez az egyetlen pirosító, ami sok órán át bírja rajtam. Imádom a pirosítókat, néha túlzásba is esek velük, mégis olyan gyorsan eltűnnek az arcomról. Ez viszont, bírja a strapát.

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

whitemerci

2018. február 2.

Nekem egy limitált kiadású rózsaszínes, korallos árnyalat van meg, ami nagyon-nagyon erősen pigmentált, ezért csak óvatosan, nagyon kis mennyiségben lehet felvinni, mert különben túlontúl sok lesz. Megfelelően eldolgozható, tényleg hosszan tart, és nem kell építgetni egyáltalán. Nekem a csomagolás nem tetszik, eléggé snassz, sérülékeny, és olyan semmilyen, az ára azért indokolná, hogy kissé jobb csomagolást kapjon, de ezért nem vonok le 1 pontot, mert ha le is vonnék, akkor is max. felet :).

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

bmesi

2018. január 12.

A Sephora szülinapi ajándék szettjében kaptam, és nagyon szeretem. Nem is tudtam, hogy direkt az extra tartósságra játszik (nem néztem utána, hogy ki ő, mi ő, csak elkezdtem használni), és saját magamtól is feltűnt, hogy milyen brutál tartós. Csodás a színe is, nagyon pigmentált, egyszerűen kiváló. :)

bmesi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

CherryBlossom

2017. november 17.

Az egyik legjobb pirosító, amit eddig próbáltam. Nekem a "Paaarty" árnyalat van meg kicsiben, amit a Sephora Birthday Gift szettben kaptam. Rajtam nagyon tartós, iszonyat pigmentált, úgyhogy biztos sokáig elég lesz ez a kis mennyiség is. Biztos beszerzek belőle még pár árnyalatot.

CherryBlossom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

theo

2017. október 27.

Nekem a Tarte pirosítók a kedvenceim, be se merem vallani hány van belőlük :D Nagyon szép, könnyel eldolgozható formulája van és tényleg tartós, legalábbis nekem nap végén ugyanolyan szépen mutat, mint reggeli felvitelkor. Nagyon pigmentáltak, van olyan amit évek óta használok és alig látszik rajta a használat.

theo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Isabelle

2016. december 15.

elért engem is a tarte őrület a sok más mellett :D. Sokféle árnyalatban van meg, , kb 16 szín, limitált és standard is. 2-t próbáltam pár napja, közepes színűek, nem világos nem sötét, gondoltam, bele az ecsetet ebből többször kell felvinnem hogy valami látszódjon. Az első ecsethúzás után igen meglepődtem, ugyanis nagyon pigmentált még ez a semlegesen közepes szín is, nem győztem utána eldolgozni, mert a (nem teljesen fehér de) világos bőrömön meglátszott eléggé. Úgy néz ki, hogy nem lesz szükségem ennyi pirosítóra ,ha 2 ecsetvonás is elég belőle. Tetszik a természetes összetevők miatt is. Biztosan jó ideig őket fogom előnyben részesíteni a következő időszakban. A 12 órát még nem tudtam tesztelni de 8 órát nálam simán megmarad az arcomon. De ez valószínűleg bőrtípus függő is, nekem száraz az arcbőröm a T zónán kívül.

Isabelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 15.

mariib

2016. április 2.

Lehet, hogy én vagyok a kakukktojás, de nekem messze nem tart 12 óráig, sőt egy átlagos munkanap végéig sem. Ettől függetlenül nagyon szeretem, és szinte minden nap használom. Nagyon szép és praktikus a csomagolása, kis tükör is van benne, ezért igazi táskábadobálós darab, utazáshoz is legtöbbször őt viszem magammal, elég strapabíró.
Én a Flush árnyalatot használom, ami egy hideg pink szín, az én színeimhez nagyon illik, és abszolút természetes hatású rajtam. RT pirosító ecsettel nálam remek párost alkotnak.

mariib
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 2.

anitanatalia

2016. február 18.

Exposed és Natural beauty árnyalatokban van meg. Nagyon szeretem, nap végén is nagyon szépen mutat, egyenletesen kopik. Egyik legtartósabb pirosítóm, még sosem hagyott cserben. ( Megj.: Száraz bőrön sokkal jobban működik. Anyukám olajos bőrén közel sem annyira tartós.)

anitanatalia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

caribe

2015. október 20.

Exposed és Blissful színekben van meg. Szépen építhető mindkettő, a bőröm színéhez remekül passzolnak. Azért kap 4 pontot, mert 12 órás tartóságot ígér, de az én arcomon sajnos addig nem tart. Gyönyörű színekben kapható, bár az ára igencsak borsos, ahogy láttam a Sephorában már $28... ami árért 2 MAC pirosítót is kaphatnék. Ettől függetlenül örömmel használom és a végtelenségig elég lesz.

Update: muszáj átraknom 5 csillagra, mert valahogy most már látom a 12 órás tartósságot. Sokkal többet nyúlok mindkettőhöz, mint a MAC pirosítóimhoz.

caribe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.