KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tarte

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: claudia.nyilas, Módosítva: 2017. május 19.

Ár:   11 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Ecsetek

Kétvégű alapozóecset a tökéletes fedésért - egy nagyobb, egyenesen vágott fejjel a nagyobb területekhez (orcák, homlok, áll), és egy kisebb, ferdén vágott fejjel az orr és a szemek körüli részekhez. Ideális a Rainforest of the Sea Water Foundation-hoz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

claudia.nyilas

2017. május 4.

Nem csak szép, de még nagyon praktikus termék is. Tökéletes alapozáshoz és a kisebb fejű ferde ecsettel még kontúrozni is lehet, vagy még akár korrektorozni is. És nem hullott még ki egy szál se belőle( nem úgy, mint a Sigma ecsetemből, az nagyon ramatyul néz ki), pedig január óta használom. És szuper tömött mind a két oldal.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.