KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tarte

Ár:   $39   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: felhasznaloinev, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. december 1.

Ár:   $39
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Könnyű textúrájú, teljes fedést biztosító hidratáló alapozó SPF15-ös fényvédővel.

21 árnyalatban kapható

Ár: megegyezés szerint , Eladó: horgi
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: Személyes átvétel, postán maradó, előre utalás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bog

2017. november 27.

Nagy tarte rajongó vagyok, lassan az összes sminktermékem tőlük van. De ez az alapozó csalódás volt. Egy mintát kaptam belőle, ami másfél hétig elég volt, így volt időm tesztelni. Sajnos semmit sem tart be, amit ígér. Először is nagyon gyenge fedésű! Tudtam, hogy nem erős a fedése, mert nagyon sok videót megnéztem, mielőtt kipróbáltam. De ezt enyhének sem mondanám, még nekem is kevés, holott én szeretem a BB krémeket is!
De ami a legnagyobb bajom vele, hogy egyáltalán nem tartós! Néhány óra alatt teljesen eltűnik az arcomról pirosítóstul-bronzosítóstul. Én egy közepes drogériás alapozónak mondanám, ami elég gáz ehhez az árhoz. Sajnálom, szerettem volna szeretni. ☹

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

vercso1

2017. január 30.

Az eddigi legjobb alapozó amit próbáltam, biztos, hogy mást is ki fogok tőlük próbálni. Bár egy hangyányival sötétebb a bőrömnél a fair neutral árnyalat így télen, de csodaszépen alkalmazkodik a bőrömhöz, nem foltos, nem csíkos, nem maszkhatású. Nagyon természetesen mutat a bőrömön, a pórusaimat sem emeli ki. Bár én nem erős fedésűnek mondanám, hanem inkább egy erős közepesnek (korrektor nekem kell mellé az orr környékén, hogy tökéletes legyen a végeredmény), de a finishe és a természetessége miatt nem is bánom. Az adagolójáért én nem vagyok oda, sajnos volt, hogy lecsöppentettem véletlenül, mivel közvetlenül a bőrömre szoktam felvinni, és nagyon folyékony állagú. Szerintem a Catrice HD alapozója nagyon hasonlít ehhez (állagra, finishre, fedésre), de az nekem sajnos foltos volt sokszor és sokkal több ideig kell beledolgozni a bőrbe ahhoz, hogy szépen mutasson, de egy olcsóbb és elérhetőbb alternatívának szerintem nagyon jó. :)

vercso1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.