KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tarte

Ár:   $39   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: felhasznaloinev, Módosítva: 2016. december 27.

Ár:   $39
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Könnyű textúrájú, teljes fedést biztosító hidratáló alapozó SPF15-ös fényvédővel.

21 árnyalatban kapható

Ár: 8500 Ft , ajánlott postával együtt , Eladó: horgi
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás ajánlott csomagként

vercso1

2017. január 30.

Az eddigi legjobb alapozó amit próbáltam, biztos, hogy mást is ki fogok tőlük próbálni. Bár egy hangyányival sötétebb a bőrömnél a fair neutral árnyalat így télen, de csodaszépen alkalmazkodik a bőrömhöz, nem foltos, nem csíkos, nem maszkhatású. Nagyon természetesen mutat a bőrömön, a pórusaimat sem emeli ki. Bár én nem erős fedésűnek mondanám, hanem inkább egy erős közepesnek (korrektor nekem kell mellé az orr környékén, hogy tökéletes legyen a végeredmény), de a finishe és a természetessége miatt nem is bánom. Az adagolójáért én nem vagyok oda, sajnos volt, hogy lecsöppentettem véletlenül, mivel közvetlenül a bőrömre szoktam felvinni, és nagyon folyékony állagú. Szerintem a Catrice HD alapozója nagyon hasonlít ehhez (állagra, finishre, fedésre), de az nekem sajnos foltos volt sokszor és sokkal több ideig kell beledolgozni a bőrbe ahhoz, hogy szépen mutasson, de egy olcsóbb és elérhetőbb alternatívának szerintem nagyon jó. :)

vercso1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.