KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tarte

Ár:   $40   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nono96, Módosítva: 2017. január 10.

Ár:   $40
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Paletta hat szemhéjfestékkel, egy pirosítóval, kontúrral és highlighterrel.

Lencseee

2017. április 28.

Mindent egybevetve ez egy tökéletes utazós szett. Minden arcszínezésre alkalmas dolog megvan benne, minőségi, és a színek, illetve a szemfesték/highlighter/blush/bronzer egymással is kombinálható (pl. a highlighter szemre kiváló!;-)) A bronzer talán nálam a gyenge pont, elég haloványka, de persze van olyan világos bőr, amin ez is tud mutatni. 5csillagot adok rá, de ha szőrszálhasogató lennék valahol 4,5 környékén van, mert a színek állaga nem veri a pro palettában lévőkét, azonban ez a tartósságából semmit sem von le, csak többször kell kenni az adott területet ugyanolyan pigmentáltság eléréséhez. De! Örülök, hogy megvettem, szívesen használom, simán van UD minőségű;-)

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.