KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tarte

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DorothyHK, Módosítva: 2018. június 6.

Ár:   12 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Ecsetek

Forradalmi alapozóecset, amely nemcsak rendkívül puha, sokoldalú és tartós, de ráadásul fenntartható módon kitermelt bambuszból készült.

scorpionqueen

2018. június 7.

Én is nagyon szeretem ezt az ecsetet, mert hibátlanul, és főleg: nagyon-nagyon gyorsan lehet vele dolgozni. Akár tükör nélkül is! Az egyetlen ecset, ami erre képes, hogy akár az ágy szélén üldövgélve, a TV-re meredve is tökéletes alapozást nyújtson. A feje nagyon nagy, elsőre meglepő is lehet alapozó ecsethez képest, de ezért lehet vele olyan gyorsan végezni. A fej kialakítása enyhén négyszögletes emiatt az orrcimpák mellett is tud dolgozni. Valóban nem tartja magában az alapozót, szinte mindet leadja. A tisztításával sincs gond, egyszerűen, könnyen mosható. Nagyon jó ecset, egyértelműen ajánlom.

scorpionqueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

DorothyHK

2018. június 7.

Kedvenc ecsetem! A Tarte anyák napi akciója keretein belül mindössze 2 fontért rendeltem meg egy limitált kiadású virágos változatot. Napi szinten használom Estee Laude Double Wear felvitelekor és azt kell, hogy mondjam, csodàs összhangban van ez a két termék. Az ecset nem csíkoz és nagyon könnyű vele dolgozni - sokkal gyorsabban végzek vele mint a real techniques beauty blenderrel. Számomra szintén fontos hogy nem nyeli el az alapozó felét - az utolsó cseppet is egyenletesen oszlatja el, nem rakódik le az alapozó a szálak között. Akár teljes áron is megvenném a jövőben.

DorothyHK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.