KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tata Harper

Ár:   $95   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: dianae, Módosítva: 2017. október 5.

Ár:   $95
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló szemkrém, ami csökkenti a finom vonalak és ráncok megjelenését, és ragyogóvá teszi a bőrt gyémántporral.

dianae

2017. szeptember 21.

Ez a krém nagy csalódás volt, nem igazán hidratál csak tele van csillogó porral, inkább highlighternek mondanám de annak meg nagyon drága!

dianae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.