KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tatcha

Ár:   $30   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Ár:   $30
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Az intenzíven nyugtató japán barackmag zselé simítja és feltölti az ajkakat, egyetlen éjszaka alatt segít helyreállítani azok puhaságát. Gazdag, nem ragacsos állaga folyékony maszkká olvad, és azonnali komfortérzetet biztosít, hidratál. Láthatóan feltölti a finom ráncokat, telt és feszes ajkakat varázsol. Kiváló ápoló kiszáradt, cserepes szájra is, mivel pótolja az alapvető nedvességet.