KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tatcha

Ár:   $48   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2018. június 4.

Ár:   $48
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szemkrémek

2 az 1-ben színezett szemkörnyékápoló kezelés, mely gyöngyházszerű ragyogással felébreszti a szemkörnyéket, hidratál, és csökkenti a sötét karikákat és a ráncokat - azonnal és hosszabb távon is. Egészséges, kipihent megjelenést biztosít.

Nem mitesszerképző, nem irritál, nem érzékenyít. Dermatológiailag tesztelt.

3 árnyalatban kapható: Moonlight, Softlight és Candlelight

Aimet

2018. május 23.

Már a megjelenésekor tudtam hogy nekem ő kell :) így meg is rendeltem, kb 2 hete használom és maximálisan elégedett vagyok vele. Először is a csomagolás nagyon szép, tanakodtam hogy melyik árnyalatot vegyem meg, végül netes swatch-ok alapján a középső, Softlight árnyalatra esett választásom. A tégelyben sötétebbnek tűnik mit amilyen. Maga a krém könnyű, elég kicsinek tűnik a kiszerelés első ránézésre, de mivel csak egy rizsszemnyit kell használni belőle így szerintem örökké fog tartani (legalább is remélem :)) Egyszerűen imádom, nekem nagyon bevált, ha pluszban sminkelek rá sokkal kevesebb korrektort kell használnom. Szépen élénkíti tekintetem, kíváncsi vagyok hosszabb távon mennyire használ majd.
Nem is kérdés, számomra ő 5 csillag!

Aimet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Nem is kérdés, számomra ő 5 csillag!

Hidratálók: Butylene Glycol, Diglycerin, Glycerin, Hydrolyzed Silk, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Propanediol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Niacinamide

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!