KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tattoomed

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tetováló szalonok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: SzatLili, Módosítva: 2018. január 19.

Lelőhely:   tetováló szalonok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A frissen tetovált bőr kezelésére már az első naptól.

A speciálisan kifejleszetett öszzetételének kösznhetően mélyen beszívódik a bőrbe, ezáltal elősegítve a tetoválás gyors regenerálódását. Dexpanthenol (7%) hatóanyaga által a bőrt rugalmassá és hidratáltá teszi, amihez egy vékony krémréteg is elegendő.Nyugtató és viszketést csillapító hatása miatt ideális a frissen tetovált bőr azonnali ápolására.  TattooMed® after tattoo nem zsírosodik, így a ruhákon sem hagy nyomot. Tökéletes konzisztenciájának köszönhetően, napi többszöri használatra is alkalmas. A kiválló minőségű összetevők rendkívűl hatékonyan ápolják a bőrt.

•  Gyógyászati bőrápoló
  •  A friss tetoválások elsődleges gondozására és gyogyulására
  •  Dexpantenol (7%)
  •  Állatokon nem tesztelt
  •  Parfüm mentes

blanzsi

2018. július 26.

Azért kap 3*-ot mert professzionális termek, és teszi a dolgát DE!! párommal együtt mind a ketten ezt a termeket használtunk nekem érzékeny neki normális bőre van Neki olyan gyulladást okozott ami gennyesedessel járt és egy egész alkaron kellemetlen tud lenni! Én ugyanúgy jártam, annyi szerencsével hogy nekem a szín legalább bent maradt. Tattoo Go-ra váltottunk ajánlom mindenkinek

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 26.

Kunkom

2018. július 25.

Most azonnal lecseréltem a Bepanthent erre a krémre a tetoválómnmal egyetértve! Mert az ragadt a ruhákra és a bőrt nem úgy ápolta. Szóval ettől a krémtől a viszkedés is rögtön megszűnik és beszívódik teljesen,nem ragad a ruhákra feleslegesen,teljesen beszívódik.Én pár óránként kenem újra,mert száraz lesz a bőröm úgy érzem,ha nem kenem. Tehát egy nagy tetoválásnál simán kell a 100 ml tubus,mivel a bőrt én még jó pár hétig kenni fogom.A seb gyógyulása nem csak 1-2 hétig tart!!!! Még ha ez nem is látszik rajta. De ápolni és napfénytől különösen óvni kell a nyári hónapokban.Jól adagolható a tubusból a kívànt mennyiség.

Kunkom
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

sunshinenymph

2017. július 19.

A legjobb tetovalas utani apolo krem ever! Nagyon szepen hamosit, csökkenti a viszketest is. Es vegen! Ezert 5*******!
/PS.: Bepathent NE hasznaljatok, mert koptathatja a szineket!/

sunshinenymph
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

/PS.: Bepathent NE hasznaljatok, mert koptathatja a szineket!/

sosebocsi

2017. június 29.

Abban amire hivatott jól teljesít a krém, gyorsan hámosítja a bőrt és hamar el is kezd hámlani,
de nekem mindegyik tetoválásomnál pattanásokat okozott a mintán belül...

sosebocsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

de nekem mindegyik tetoválásomnál pattanásokat okozott a mintán belül...

SzatLili

2017. április 25.

Jó az állaga , könnyen kenhető. Kevés kell belőle. Gyönyörűen benne maradnak a színek tőle.

SzatLili
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Dézi

2016. március 19.

Húú nekem eszméletlenül szimpi volt ez a krém. Eddig Bepanthent használtam, de ez teljesen más.
Ez inkább víz bázisú, nem zsíros és tömény az állaga. Sokkal jobban el tudom kenni, ezáltal kevesebbet is kell használnom belőle. A bőröm azonnal beszívja és nem hagy maga után ragacsos érzést, mint a Bepanthen, hanem vékony, enyhén síkos filmréteget hagy maga után. Amikor ezt használtam sokkal kevesebb festék jött ki a tetoválásomból, mint máskor. A hatása is tovább tart, nem éreztem azt fél óránként, hogy száraz a bőröm mint a sivatag, elég volt 3-4 óránként használni.
Az illata kicsit hasonlít a férfi after shavere, olyan friss, de még is fűszeres. Nekem nagyon tetszik. Az ára is nagyon kedvező, bár inkább annak ajánlom a megvásárlását, aki hatalmas vagy sok tetoválást tervez a jövőben, mert soha el nem fogyó mennyiség van a tubusban.

Dézi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol