KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tea Natura

Ár:   €8   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. március 11.

Ár:   €8
Kategória:   Tusfürdők

Intim lemosó teafaolajjal és mályvával.

Tvylvis

2015. június 14.

Elég kevés kímélő intim lemosó van a piacon, natúrkozmetikum pedig aztán még kevesebb. Nagyon örültem, amikor erre rátaláltam. Rettentő kiadós (nálam 3,5 hónapig bírta), géles állagú, nagyon kíméletes. Egyáltalán nem irritál, nem csíp. A teafaolaj sem zavaró, azt viszont nem tudom, hogy segít-e a gombás fertőzés megelőzésében, szerencsére nem volt ilyen problémám. A teafaolaj abszolút érezhető az illatán, de hamar elillan. Valószínűleg újra fogom venni, de most egy másikat is kipróbálok. Megkapja az ötöst, mert ugyan nem csodaszer, de rettentően rendben lévő termék.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 14.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.