KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Colway

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: borosjoli, Módosítva: 2010. október 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolás

Legfőképpen a haj, a fejbőr, a kéz és lábkörmök kezelésére ajánlott. Korpa megszüntetésére, foltos hajhullás megállítására, az őszülés lassítására, körmök lemezessé válásának regenerálására használható.

Felhasználási tipp: fokozott hajhullásnál naponta masszírozzunk a nedves fejbőrbe 3-5 csepp természetes kollagént.

Összetétel: 98% édesvízi halból kinyert kollagén(ami vizet is tartalmaz a felhasználhatóság érdekében), 2% caprylyl glycol, elasztin, tejsav

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

borosjoli

2011. január 5.

Korpa és hajhullás kezelésére

Hosszú ideje szenvedtem a hajhullától, amikor egyik ismerősöm felhívta a figyelmemet a kollagén jótékony hatásaira. Vásároltam egy Graphite-ot, és hajmosás után rögtön bemasszíroztam a fejbőrömbe. Kb. 20 nap után azt tapasztaltam, hogy a hajhullásom szinte teljesen megállt, és az amúgy őszülő-ritkuló hajam dúsabbá, erősebbé vált!

borosjoli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. január 5.

Korpa és hajhullás kezelésére

Hidratálók: Fish (Pisces) Collagen, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Halból előállított kollagén. mely hatásos vízmegkötő, hidratáló anyag. A reklámok gyakori állításával ellentétben azonban a bőrre kent kollagén hatására bőrünk kollagén tartalma nem lesz több vagy jobb, tehát a hal kollagének (és más kollagén félék is) nem mások, mint sima hidratáló összetevők.

A kollagénhez hasonló fehérje, a rostok fő alkotórészét képezi. Az elasztin állati testrészekből is nyerhető, és a kollagénhez hasonló hatást gyakorol a bőrre. Bőrön keresztül nem szívódik fel, a cégek reklámfogásként alkalmazzák a termékeikben.