KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Terra Naturi

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cirmix, Módosítva: 2011. március 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Emimo

Korcsoport: >54
2017. augusztus 17.

Ma 2 arckrémet vettem a Müllerben, ez az egyik, a másik nincs itt fent. (Perfection Beautycream) Ez is kitűnő kis krém, kellemes, gazdag, jól kenhető, nem az a súlyosan zsírosan tapadós, maszkos fajta. Az arcon könnyen siklik a könnyednek tűnő, ám tartalmas és gazdag krém. Allegrához hasonlóan, én télen, nappalinak fogom használni!

Más az összetétele, mint ami itt van fent!

Kitűnő ez a krém, mint általában a Terra Naturi cuccai. Én ezt a krémet bátran ajánlom érzékeny bőrűeknek is, 40--65 év közöttieknek, ahogy a dobozon ajánlják. Nekem az illata is nagyon tetszik.

Emimo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Más az összetétele, mint ami itt van fent!

allegra

2017. június 10.

Kb. két hónapja használom. Meglepő módon éjszakai krém létére eléggé híg az állaga. Könnyen és gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzést. Épp emiatt időnként nappalra is használom. Hidratálónak megteszi, de csodát ne várjunk tőle. Ár-érték arányban így OK.

allegra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

Szolara

2016. július 30.

Nagyon szeretem a Müller Terra Naturi termékeit, és kellemesen csalódtam ebben a gránátalmás nappali- (kb. 1000 Ft), és éjszaki krémben (kb. 1000 Ft). 40-50-es korosztály számára készült. Nagyon könnyű, kellemes illatú natúr kozmetikum. Tavasszal és nyáron használom; egyébként a Berber Beauty tunéziai natúr kencéket szoktam magamra kenni, azok kifejezetten jók a hideg, hűvös időben.

Szolara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 30.

0bikbik0

2015. augusztus 1.

Első natúr kozmetikumaim egyike volt. Nehéz volt felvinni, többen írták már, elég sűrű állagú. Télen gyakran kiegészítettem némi argánolajjal, plusz gránátalma olajjal, így könnyebb volt használni. Mikor elkezdtem a használatát, a felvitel után pirosas, égő érzés jelentkezett pár másodpercig aztán megszűnt. Nekem az illata is bejön. Összességében meglepően jól teljesített, különösen, ha az árát az agyonmarketingelt egyéb - sokszor semmilyen hatású - krémekkel vetem össze. Puha, hidratált bőrrel ébredtem reggelente. Pattanást, mitesszert nem okozott. Nagyon szerettem, lehet, hogy még visszatérek hozzá.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

bednem

2015. május 10.

Ez a krém nem jött be. Nagyon sűrű, nem szívódik fel, de legalább az illata kellemes. Pár nap használat után is úgy éreztem túl sok és túl tapadós, még éjjelre is. Pedig szívesen adtam volna egy esélyt ennek a márkának!

bednem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 10.

ST-ke

2014. szeptember 22.

régóta használom ősztől tavaszig, sőt nyáron is ha vízközelben vagyok, gyakorlatilag élni nem tudnék nélküle. nagyon sűrű krém, általában tonikkal és ásványvizes spray-vel előkezelt bőrre viszem fel, pár csepp olajjal megküldve, és a kombinált (!) fiatal (!!!) bőröm hálás érte. reggel sima, puha, rugalmas az arcom. újravettem, szeretem. mellesleg szerintem ez a krém segített visszafogni a zsírosodást (volt egy elméletem: azt olvastam, hogy a túlszárítás még erősebb faggyútermelésre készteti a bőrt. na most ebből kiindulva, a szennyeződésekkel együtt lemosott saját faggyút pótolni kell, én olajakkal, nehezebb krémekkel pótoltam, és a bőröm köszöni, szereti ezt a procedúrát :D)

ST-ke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Macsek23

2014. április 3.

Borzasztóan sűrű krém, gyakorlatilag alig szivódik be, pedig száraz a bőröm. Többször próbálkoztam vele, de nem tudtam megszeretni. Az illata is elviselhetetlen számomra, még kéz krémnek se tudom elhasználni.

Macsek23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 3.

onessin

2013. június 3.

a pozitiv vélemények hatására én is kipróbáltam a krémet, immáron egy hete használom. nekem nagyon bevált, kis könnyű kiszerelés, nagyon jó illat (mintha gyümölcs lennék, miután bekenem magam), és az állagát is szeretem! sokan írjátok, hogy lassan szívódik be, nekem épp ez tetszik benne. ez egy éjszakai krém, nem akarok rá sminkelni, és este már úgyis mindegy, viszont érzem, hogy nagyon erősen hidratál, feltölti a bőrömet. a hatása nálam elképesztő, ugyan nem vagyok még ráncos, de nagyon egyenletes tőle reggelre az arcom, akkor is, ha csak 4-5 órát alszom. nekem összességében eddig nagyon tetszik, valóban nehéz krém, de a száraz-vízhiányos bőröm csak úgy issza magába, és a lassú felszívódás is elviselhető! ja és a korábbi krémek okozta pattanásokat is eltűntette egy hét alatt! szóval részemről 5 csillag

update: picit módosítanom kell, csillagot nem vonok le, de így tavaszra (vagyis nyárra) már félre kellett tennem, inkább téli hideg időben hasznos a krém, mert valóban elég tömény, de az illata miatt biztosan fogok még ilyet venni, bár a ránctalanító hatásáról nem tudok beszámolni!

onessin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

borangyal

2013. április 18.

Sokat elárul róla, hogy az összetevőlistában a legvégén vannak a hatóanyagok, magyarán alig van benne valami. Kézkrémnek legfeljebb...

borangyal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 18.

Milka

2013. március 9.

azért csak 4cs, mert nekem még egy óra elteltével sem szívódott be teljesen. / az még oké, hogy a kombinált bőröm zsíros felén nem, de a vízhiányos részen sem / ettől függetlenül teljesen elégedett vagyok, mert nem lettem allergiás rá / igen, velem még a natúr-cuccoknál is előfordul / és határozottan pihentebbnek, egyenletesebbnek látszó bőrrel ébredek

Milka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.