KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chicoye, Módosítva: 2011. szeptember 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

Fruzsi

2012. április 28.

Valóban nagyon jól néz ki, én nagyon szeretem az illatát is. Jó kis szappan.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

Valóban nagyon jól néz ki, én nagyon szeretem az illatát is. Jó kis szappan.

krémi

2011. november 25.

Nagyon jó kis kézmosó, bár erősen citromos az illata, én is főleg a csomagolása miatt vettem... :)

krémi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 25.

chicoye

2011. szeptember 2.

Bevallom, engem csak a csomagolása miatt vett le a lábamról, utána magam készítek folyékony szappant ebbe a flakonba. :)

chicoye
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!