KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Terra Naturi

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Regeneráló sampon kifejezetten száraz, sérült és törékeny hajra. Organikus Aloe Verát és hársfavirágot tartalmazó összetétel.

• Hidratál
  • Lesimítja a hajszálak felületét
  • Egészséges kinézetű, rugalmas hajat biztosít

lydiadeathtrance

2017. január 13.

Az itteni pozitív értékeléseken felbuzdulva vettem meg a balzsamjával együtt és nagyon jó valóban. A samponnak zselés állaga van, de nagyon jól habzik, jól tisztít. Lemosás után a hajnak durvább textúrája van, mint mondjuk a nem bio samponok esetében (az én tönkrement hajamnak még a balzsamozás után is valamennyire), de ez ne ijesszen el senkit a használatától, mivel amikor a haj megszárad, akkor pihe-puha, selmyes tapintású lesz. Sokkal, de sokkal jobb, mint az Alverde samponjai. És ennek a használatával is észrevettem, hogy egy halom babahajam nőtt, illetve nem is hullik annyira a hajam, mint előtte. Egész biztosan újra fogom venni :)

lydiadeathtrance
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

szepkinga

2017. január 9.

Finom illata van, az állaga érdekes, de nekem pl sokkal jobban habzik, mint a lavera samponjai, szóval talán tovább kitart. Mindezek mellett nagyon jól tisztít is, de kísérletezek tovább a szilikonmentes/bio samponok között, mert nem rég álltam át rájuk, szóval van még felfedezni való :)

szepkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Aidyn3

2016. október 14.

A termékcsaládból szinte mindegyiket kipróbáltam már, nagy különbséget nem érzem, őt is szeretem. Igazából szerintem csak az illatuk más. Mindegyikkel meg vagyok elégedve :)

Aidyn3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Sodium PCA, Hydrolyzed Soy Protein

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT