KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tesco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: ferencz.eva81, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Kiszerelés:   72 db
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Egyéb

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

AnkaBianka

2014. július 29.

Szoktam használni, most is ez van épp itthon, nekem bevált. Intim használatra, mondjuk menzesz alatt, vagy épp ha nagyon meleg van és izzadok, akkor áttörlöm vele az arcom, nyakam, sminkletörléshez is kiváló, ezekre használom. Volt olyan kendő, ami hiába "mentes", irritálta a szemem, ez nem. Nekem pont az illatával nincs bajom, elég szolid, nem orrfacsaró. Van olyan (a neve sajna nem jut eszembe), ami elvileg illatmentes, mégis hanyatt vágom tőle magam ha kibontom, mert olyan erős parfümszaga van mégis hogy ihaj. Biztosan van ennél minőségibb termék, amit még nem próbáltam, ezért kap 4-t.

AnkaBianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

kate26

2014. február 23.

Pár hónapja vettem ilyet először akkor nagyon nem tetszett.
Kicsik voltak a törlőkendők benne és elég fura illata volt.
Nemrég adtam neki egy újabb esélyt,szerintem változtattak rajta,mert sokkal nagyobbak a kendőcskék és az illata is sokkal finomabb.
Kellemes csalódás volt,nem lett a kedvencem,de mivel nagyon jó áron lehet hozzájutni így biztosan többször újraveszem még.

kate26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

Pár hónapja vettem ilyet először akkor nagyon nem tetszett.
Kicsik voltak a törlőkendők benne és elég fura illata volt.

Bunnylove92

2014. február 23.

Nekem is ő az intim törlőkendőm, nekem erre teljesen megfelelt, az illata olyan diszkrét, pont eléggé nedves.

Bunnylove92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

Ercsi

2014. január 2.

Nem vártam tőle sokat, itthonra használom intim törlőkendőnek, menszesz alatt nekem jó szolgálatot tesz.

Ercsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Csücsök

2014. január 2.

Kezet törölni jó, de nagyon vékony és több kell belőle! A baba popsijához nem használnám!

Csücsök
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

svivko

2013. október 30.

Kettő fajtája van. Illatmentes és illatos, ha jól tudom. No, nálunk az illatmentes van, kutyatappancs törlés céljából. Tökéletesen megfelel. Mert bár Charlie úrfinak elég érdesek a tengerpartos-sziklásos-városnézős nyaralás óta a tappancsai, nem szakad el amíg kell, és erre a célra tökéletesen megfelel. A fény felé tartva tényleg elég gyenge a minősége -itt-ott lukas, leheletvékony-, de nálunk mégis kibírja a strapát.
A csomagolás pocsék, a lezáró fül rettentő hamar elgyengül.
Amúgy eredetileg azért kukkantottam fel, mert bár a neve illatmentes, és az összetevői közt sem találtam parfümöt - ugyanazok, mint itt- , olyan erős babahintőpor illata van hogy csak na. Azt hittem kamuznak a csomagolásán, és majd itt megmondják az okosok. :D
Amúgy a poén az egészben, hogy az illatos verzió kifejezetten büdös. :D

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 30.

A csomagolás pocsék, a lezáró fül rettentő hamar elgyengül.
Amúgy a poén az egészben, hogy az illatos verzió kifejezetten büdös. :D

dorcus89

2013. október 16.

Nekem nagyon nem jött be. Az ára jó, de ezért egy vékony és könnyen szakadó-nyúló törlőkendőt kapunk. Én is mindenesnek használom, de ritkán nyúlok utána. Nem tetszik, hogy áttörlöm a hónaljam és kinyúlik a kendő, nem lehet rendesen használni. Vékonyak a lapok, hamar kiszáradnak. Nem fogom újravenni, próbának jó volt.

dorcus89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

szanii

2013. augusztus 5.

Állandó termék nálam, tesco-tesco , nem várok tőle csodát. Olcsó, 72 darab van benne és általában gyorsan fogy. Mindenfélének használom, kéztörlő, intim törlő, arctörlő, sminklemosó....stb. Nekem csak ennyire kell , nem várok tőle csodát. Illata kicsit fura de azzal nem foglalkozok.

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Tiara MCmill

2013. július 25.

elmegy,nem a legjobb,de jobb mint a másik fajta

Tiara MCmill
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

elmegy,nem a legjobb,de jobb mint a másik fajta

adri97323

2013. április 14.

Tényleg nem a legjobb...

adri97323
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 14.

Tényleg nem a legjobb...

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszdióból származó foszfolipid, mely a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító, habzást elősegítő és antisztatizáló hatással bír. A gyártó szerint nem csak kiméletesen tisztít, de széles spektrumú antimikrobális hatással is bír. Az összetevővel elsősorban gyengéd lemosókban, babasamponokban- és törlőkendőkben találkozhatunk.