KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tesco

Ár:   399 Ft és 599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 12.

Ár:   399 Ft és 599 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Tusfürdők

Tápláló sheavajas tusfürdő. A krémes, sheavajban és selyemfehérjékben gazdag gél puha habbal vonja be a bőrt. Kiegyensúlyozott pH-érték a bőrnek.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tátombák

2017. március 11.

Nagyon kis szolid, kissé babapopsitörlőre hajazó illatú, folyós állagú tusfürdő, pamacson kellően habzik. Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna, mert jobb szeretem az erősebb illatokat, és ennél olcsóbban már szuper drogériás sajátmárkás tusfürdőket is lehet kapni.
Ha valaki vasárnap délután a nagybevásárláskor eszmél rá, hogy kifogyott a tusfürdőből otthon, jó választás lehet. Nekem ez simán csak #eztiskipróbáltam.

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 11.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk