KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tesco

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Demonshadow, Módosítva: 2017. november 6.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Dezodorok

24 órán át tartó védelem a kellemetlen szagokkal szemben. 0% alkohol. A különleges formula gyengéden ápolja a bőrt. Aloe vera-kivonattal és monoiolajjal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Demonshadow

2017. október 26.

Párban kaptam ajándékba a natúr (kék színű) változatával, de először ezt volt "szerencsém" kipróbálni. Már elsőre nem tetszett az illata, ezért sokáig hanyagoltam, aztán csak kínomba vettem elő, amikor már nagyon meguntam a golyós deomat. A szaga változatlanul nagyon nem tetszett, amolyan wc illatosítóra hajad. Emellett nem törpül el az a mellékkörülmény sem, hogy felfújni valami borzasztó. Nem vagyok finnyás, de ez elképesztően hideg, bármilyen messziről is fújtam a hónaljamra, nyári harminc-negyven fokos melegben is elképesztően rázott tőle a hideg, pedig ilyen gondom ezelőtt soha nem volt. A fekete leves viszont akkor jött, amikor nemhogy nem csökkentette pilikét az izzadást, hanem egyszerűen büdös voltam annak ellenére, hogy két kilót fújtam belőle magamra. Igen, próbáltam először kevesebbet, aztán sokat, csak reggel, aztán napközben sokszor, de semmit nem ért, mintha csak arra lett volna jó, hogy egy rokfort sajt is megirigyelhette volna a szagomat. (Van olyan, hogy egy izzadásgátlótól leszünk büdösek, amikor amúgy teljesen nem jellemző ránk?) Odaadtam anyunak, hátha neki használ, de egyelőre a lesújtó véleményem után még nem mert hozzányúlni. Abszolút nem ajánlom, hiába nem drága.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract