KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tesco

Ár:   600 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lavender, Módosítva: 2014. április 3.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Fürdőtermékek

Gyümölcs illatú fürdősó. Pihentet és felfrissít. Puhítja a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Dodul

2016. december 6.

Remek illata van, de itt kimerül a pozitívum. A kádat színezi, és erős allergiás reakciót váltott ki nálam és ismerősömnél is, pedig nem vagyunk érzékenyek. Bőr nagyon erős pirulását és teljes bőrszárazságot okozott. Nem ajánlom :(

Dodul
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

lavalampa

2015. augusztus 18.

Kek tesojat hasznalom, a tescoban lattam meg gondoltam ilyen olcson megeri kiprobalni.hazaerve az uvegeben kellemetlen orrfacsaro szagunak ereztem,majd kiprobalva vizben ez atalakult egy kellemes illatta...Azert 4* mert neha elszinezi a kadat :(

lavalampa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 18050, Yellow 10 Lake / CI 47005

Piros pigment. (Acid Red 1)

Színezék. Barnás sárga.