KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tesco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 1000 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

2015. november 19.

Mivel nekem tényleg nagyon száraz, érzékeny és allergiára hajlamos a bőröm, nem feltétlen mérvadó, hogy nekem ez a tusfürdő mennyire nem vált be. De azért más szintén olcsó kategóriás tusfürdők, pl. Balea teljesen jók nekem is, az is igaz, hogy a Tesco tusfürdőből 260 ft-ért egy litert kapunk, Baleából pedig csak 250 ml-t. A lényeg: a kezemen kihozta az ekcémát néhány tusolás alatt, így abszolút hanyagolom a használatát, a férjemnek viszont tökéletesen megfelel és mivel ő nagyon szeret tonnányi tusfürdőt locsolni magára, kap 2 flakonnal a havi nagy bevásárlásnál ebből a tusfürdőből, néhány naponta áttöltöm neki 250 ml-es flakonba és egy hónapig jól elvan a 2 literrel, az illatát nem szereti különösebben, illetve nagyon folyékony az állaga, nem olyan sűrű, mint általában a tusfürdőknek szokott. Tehát szerintem azoknak akik spórolni akarnak és nem érzékeny a bőrük tökéletes választás is lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

Hernyone

2015. október 29.

Tökéletes tisztító hatású, de az illata nekem a wc illatosítóra hasonlít.

Hernyone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

Tökéletes tisztító hatású, de az illata nekem a wc illatosítóra hasonlít.