KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tesori d'Oriente

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. május 20.

Meleg, fűszeres-fás, virágos jegyekkel gazdagított, női illat.

AAndi115

2018. január 14.

Nagyon kellemes, tiszta, számomra szappanos illat, gyermekkoromból emlékeztet valamire. Hogy női? Hááát... Nem igazán. Uniszex inkább. Vagy férfi. Nem véletlenül hasonlítják fragin is férfi parfümökhöz. Tavasszal tudom elképzelni magamon, amikor csípős még az idő, de már szépen süt a nap. Nem friss illat, de tiszta, édeskés, púderes.
Hogy fogom-e használni? Nem tudom. Mutattam a páromnak, szerinte férfi illat. Én nem vagyok ilyen szigorú hozzá, szerintem uniszex. :)
Mindenesetre ez egy jó kis illat. De egy picit férfiasabb, mint gondolnám. Elég tartós is, a ruhám ujján másnap is éreztem, a bőrömről is elég lassan kopott. Kár, hogy nem lehet 4,5 csillagot adni, adok így négyet, mert megveszni nem fogok érte. De fillérekért lehet kapni, és jó illata van. Erős 4 csillagos.

AAndi115
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Jusztina

2017. szeptember 5.

Nagyon finom, meleg, fûszeres!
Kiemelkedõ a Tesorik közül, egyik legjobb!

Jusztina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Nagyon finom, meleg, fûszeres!
Kiemelkedõ a Tesorik közül, egyik legjobb!

Antioxidánsok: BHT