KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tesori d'Oriente

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Odil, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2016. február 15.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

emeseee6

2017. április 27.

Én nem értem ezt az "őrületet " otthon a Tesorik iránt. Most a kínaiban megszagolgattam szinte mind,volt 250ezer fajta,mert már kíváncsi voltam. Háááát... ehhez írok véleményt,mert ez volt a legrosszabb,de a jobbakat is maximum légfrissítőnek használnám :O Szerintem ez(ek) nem parfüm(ök) :( A csomagolása meg a régi Bon bon malaizia vagy valami hasonló volt,kb ugyanez a szisztéma de legalább az(ok) kellemes(ek) volt(ak). Barátom nagy mániája a tusfördőik,azok legalább elviselhetők arra a kis időre ,amíg megfürdök.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

ALettah

2017. január 28.

Az egyik örök kedvencem ez az illat, már a sokadik üvegnél tartok, általában Olaszországból szoktam beszerezni. Több Tesori illatot is kipróbáltam, de ez maradt velem. Mint azt Odil is írta, nem mindenkinek való ez az illat, de akinek tetszik, annak nagyon. Tudni kell viselni.
Markáns, karakteres, egyszerűségében és tisztaságában elegáns illat. Nem szoktam minden nap használni, de vizsgákra, interjúkra, fontos megbeszélésekre ezt szoktam magamra fújni, mert egyszerre határozott és nőies, tiszta és magabiztosságot sugárzó.
A tartóssága is nagyon jó, a hajamban két napig szoktam érezni. Ár-érték arányban fantasztikus.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Odil

2014. július 30.

A Tesori illatok nagyon érdekesek, nagy fájdalmam, hogy nem tudok boltban hozzájuk jutni. Ez és a White Musk volt eddig prédám, de ezek alapján mindegyik illatot ki akarom próbálni.
Igazából könyörtelenek. Tartósak és érezhetően jó minőségűek amellett, hogy vagy bejönnek (akkor nagyon), vagy nem (az is nagyon). Mainstream illatokhoz szokott orrnak vadak, niche-hez szokottnak lineárisak és közönségesen egyszerűek. Én azt mondanám, gyönyörűen egyszerűek, és igazán megválogatják a gazdijukat.
Történetesen ő nem választott meg engem, akárhogy akartam, púderes fehér virágossága (el tudjátok képzelni a frangipani illatot nem édes-enyhe-krémesen, hanem agresszíven? ezelőtt én nem tudtam) teljesen zavaros volt. Körülbelül mintha rám erőszakolta volna magát egy viktoriánus kora beli, ötvenes udvarhölgy, aki nem minden nap fürdik.
Svivkot ehhez képest elképesztően kifinomult porcelánbabává tette, üde rajta és minőségi, szintén nem a korszellemet idéző, mégis fiatalos különlegesség.
Bőrpróba, bőrpróba, bőrpróba. Mindig.

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

Bőrpróba, bőrpróba, bőrpróba. Mindig.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: BHT