KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tesori d'Oriente

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. május 20.

Virágos-édes-púderes illat. Egzotikus, erőteljes és nőies, izgatja és elvarázsolja az érzékeket.

Ár: 900 ft +posta , Eladó: Jusztina
Állapot: 10 ml/9 ml, Helyszín: Pannonhalma , fizetés: Banki átutalás,posta
Krémmánia Kedvencek a -től
auberginecat

2017. április 9.

dezodor formában birtoklom jelenleg, az valami mesés, úgyhogy szeretném beszerezni parfüm változatban is, viszont sehol nem találom. valakinek nincs tippje, hol tudnám megvenni? maga az illat egyébként kitűnő, csak szuperlatívuszokban tudok róla nyilatkozni. édes, de nem könnyfakasztó, gejl cukorka, hanem egy nagyon könnyed, már-már légies, virágos édesség, mint egy szívet-lelket melengető tavaszi fuvallat, ami egy adag frissen mosott, kiteregetett ruhán keresztül csapja meg az embert. mellette púderes is, meg tisztaságillat, olyan igazi komfortillat a szó legjobb értelmében. nagyon szeretem a mély, sejtelmes, noir illatokat, azonban mióta várandós vagyok, rettenetesen idegesítenek, inkább valami kedvesebb, puhább illatra vágyom. próbálkoztam a bvlgari petits et mamans parfümmel, hátha jó lesz, de valahogy nem, meg azóta ezer mással is, de egyik rosszabb hatást keltett, mint a másik. ez viszont tökéletes illatnak bizonyul, az ára alapján meg egyenesen ajándék.

auberginecat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

GNóri

2017. február 23.

Nem vagyok nagy rajongója a virágos illatoknak, viszont azt kell mondanom, hogy ez egy csodálatos alkotás. Nagyon izgalmas, egzotikus, nem ismertem korábban hasonlót. Először krémes, balzsamos, tényleg kicsit kókuszos, majd előretör a lágy, kifinomult orchidea, és egy kis szúrós szappanosság. Édes, krémes, virágos, és szúrós egyben...nagyon érdekes:) Tavasszal szerintem nagy kedvencem lesz.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

galagonyanya

2016. december 9.

Nekem is lett ilyenem, természetesen, és szerintem a Tesorik között ha nem is a legjobb, de mindenképp figyelemre méltó. Engem a Jennifer Lopez-féle Miami Glow-ra emlékeztet nem is kicsit. Kókuszosan virágos, lágy, kicsit krémes illata van, most télen annyira nem vágyom rá, de nyáron biztosan örömmel fedezem majd fel ismét.

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 9.

KittiASzuperpocok

2016. december 8.

Jaj nekem...Isteni!
Kifújáskor annyira egyedi virágos illat robban az orromba hogy az leírhatatlan.
Kimondottan nőies, amire nem is számítottam az előzőekhez képest.
Nyilván benne van egy "tesoris csavar" de csak egy ilyen illatról beszélünk! :)
Csendesedik, édesedik. A végén pedig egy annyira kellemes púderes virágillatot kapunk, hogy az valami eszméletlen!
Olyan hatást kelt, mintha egy méreg drága testápolót használnánk, aminek egész nap érezzük az illatát.
Tartóssága hozza a márkától már elvártakat, egész napos illat.
A külseje pedig gyönyörű!!!! Olyan mintha kézzel festett lenne az üvege. Új kedvencem született! :)
csakis maximális csillaggal jutalmazhatom! :)

KittiASzuperpocok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Jaj nekem...Isteni!
Kifújáskor annyira egyedi virágos illat robban az orromba hogy az leírhatatlan.
Kimondottan nőies, amire nem is számítottam az előzőekhez képest.
Nyilván benne van egy "tesoris csavar" de csak egy ilyen illatról beszélünk! :)
Tartóssága hozza a márkától már elvártakat, egész napos illat.
csakis maximális csillaggal jutalmazhatom! :)

BitterSweet

2016. december 1.

Kedves illat, de bevallom egy kicsit különlegesebbre számítottam. Vagy csak rajtam nem működik annyira, amennyire szeretnëm, vagy csak megint elképzeltem látatlanban egy illatot, és nem azt kaptam....nem tudom.

Kicsit olyan nekem, mint egy testápoló. Finom illat, kellemes, fürdés utáni feeling. Már valahol/valamikor éreztem ezt az illatot régen, de nem tudok rájönni, h minek volt ilyen illata.

Viszont az üvege.....aaaaa, az mestermű. Ritkán látok ilyen szépet!

BitterSweet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Viszont az üvege.....aaaaa, az mestermű. Ritkán látok ilyen szépet!

leila0803

2016. május 27.

Nagyon finom, nőies, orchideás illat. 1410 Ft-ért... kissé megkérdőjelezem a többtízezres, százezres parfümök (pl. tudom, ezért utálni fogtok, Sunshine...) különlegességét, ami indokolná a szinte 100-szoros árat érte...

Update: na jó, azért valóban van különbség. Kellemes illat, de realisztikusan visszavágom a csillagjait.

leila0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Timi8

2016. március 28.

Ha csak vki az orrom alà dugnà illatolàsra, "biz' Isten" azt gondolnàm, h. egy mèregdràga niche parfi! Amúgy èrdekes illat, kifújàskor nekem màsodpercekig ubis aztàn elkezd kókuszosan viràgosodni. Nem tudom màshogy sajnos körülírni, egyszerűbb vonalvezetèsű, selymes, nőies illat, nagyon tetszik!

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

2014. május 11.

A Fragrantica csak az orchideát említi illatjegyként, de ez sokkal több egy egyszerű orchideaillatnál. Elsőre kókuszos, szerintem a Miami Glow illatához hasonlít ha kivonjuk belőle annak nyersségét, és hozzáadunk egy adag orchideát, valamint némi krémességet icipici púderességgel aláfestve. Szerintem ez a kategóriájához és árához képest egy nagyon-nagyon jó, kifinomult, nőies illat tavaszra-nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: BHT