KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tesori d'Oriente

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. május 20.

Illatkategória: orientális-fás, uniszex illat

Illatjegyei: gyömbér, vetiver, szantálfa, kasmírfa, ámbra, madagaszkári vanília.

necra

2017. február 7.

Ez nekem pasi illat, tényleg...igazából nagypapám jut róla az eszembe, ami nem rossz, de azért picit tényleg maszkulinabb az én általam kedveltnél.

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

KittiASzuperpocok

2016. december 22.

Teny es valo hogy ez egy maszkulinabb illat igy azoknak a noknek ajanlom akiket ez nem szokott zavarni.
En efajta illatokra szoktam azt a jelzot hasznalni hogy "csibesz".
Nem titok hogy viseloje egyedi illatban pompazik. A vaniliat az elejrtol kierezni es rajtam fustos, fas, vanilias illatta csendesul. Egesznapos illat nem kell fujkodni magunkat. Ha ruhara fujjuk 3-4nap mulva siman kierezheto marad.
Ilyenkor karacsony tajan nagyon hangulatos illat ahogyan a vanilia es a gyomber korulolel.
Nagyon megeri az arat es valoban nagyon finom. Nem tul edes es nem cukros. Szintetikus mellekillat nelkuli nem szuros. Tuti valasztas nekem allando darabom.

KittiASzuperpocok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

En efajta illatokra szoktam azt a jelzot hasznalni hogy "csibesz".

fcsenge

2016. október 11.

Szerintem rossz a leírás, vetiverből semmi sincs benne. Sőt, rajtam a gyömbért se érezni, sokkal inkább egy meleg, gourmand vaníliás-kakós illat bontakozik ki, mely jóformán még fürdés után is érződik némileg. Ár-érték arányban verhetetlen. Noha, sajnos rajtam kifejezetten nem állt jól. :(

fcsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 11.

Lilu

2016. május 13.

Nagyon szeretnivaló, kellemes vaníliaillat, az én bőrömön a szantál és a kasmír is elég erősen érződik. Extra tartós, nem fejfájósan édes "klasszikus" vanília, ennyi pénzért pedig nevetségesen olcsó...

Lilu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 13.

2014. május 11.

Leginkább a vanília dominál ebben az illatban, de nem a sok illatban megszokott édes vanília, hanem a nyersebb, mindenféle cukros jelleget nélkülöző vanília. Erre épül az egész illat, a kifújáskor még ngyon ott van benne a többi összetevő, de pár perc után már szinte nyomuk sincs, csak aláfestenek a háttérben meghúzódva, a fás jegyek melegséget adnak neki, a gyömbér egy pici fűszerességet, az én bőrömön a vetiver és az ámbra abszolút nem érezhető ki belőle. Kellemes illat, de a Zenzero-hoz hasonlóan sose fújtam még magamra, egyszerűen nem találok alkalmat neki, lehet ez is inkább más illatokkal való rétegezésre alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 11.

Hidratálók: Propylene Glycol