KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tetesept

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. október 24.

Ár:   €1
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

"Egy adag szerelem" kényeztető fürdősó feketeribizli-kivonattal. Bőrgyógyászatilag tesztelt, a legújabb tudományos eredmények alapján kifejlesztett termék. Nem tartalmaz tartósítószert, alkáliszappant, paraffint, szilikont, ásványi olajat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nyuszmok

2018. május 30.

Nagyon finom édeskés illata van. A víz lila színű lesz tőle :) Szeretek kádban áztatni, sokszor használok fürdősót. Ezt most használtam először, nagyon tetszett, tuti veszek még :)

nyuszmok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

im

2018. április 22.

A halványrózsaszín por a vízbe szórva kék és piros lett, ebből keveredett halvány szederszín, púderes-bogyósgyümölcsös illattal. Hirtelen ötlettől vezérelve öntöttem a vízbe egy adag Barnängen Sauna Relax habfürdőt is, aztán már csak egy mesén járt az eszem, nem tudom, hol olvastam, valamilyen északi nép meséje, kisgyerekek szednek benne sárga színű lápi szedret.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Bettu

2018. március 13.

Wáóóó, milyen szép lett tőle a víz színe. :O
Az illata tetszik, bár sem fürdés közben, sem utána nem igazán éreztem, viszont nem drága és élmény vele fürdeni.:)

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Wáóóó, milyen szép lett tőle a víz színe. :O

ProbaBaba

2018. február 27.

Nagyon szeretek pancsolni a kádban, és nagyon szeretem a Tetesept fürdősóit, ez az egyik kedvencem! Nagyon tuti az illata :-)

ProbaBaba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Tvylvis

2018. február 5.

A szín, a csomagolás és a szerelem/szeretet szó miatt én rózsás illatot vártam volna... Elvileg bogyós illat, de szerintem ez inkább egy parfümös virágillat. Nem volt rossz, de annyira nem az én világom. Minőségre hozza a szokásost a márkától.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

Mundow

2017. június 27.

Tetszik az illata és relaxáló hatása. Szívesen újraveszem.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

Tetszik az illata és relaxáló hatása. Szívesen újraveszem.

nanne

2017. május 29.

Nagyon finom illata van, és lila színe. Rózsaszínre számítottam, de ez is nagyon szép volt. Én évente ha háromszor fürdöm, akkor sokat mondok, ezért egyet használtam el egy alkalommal. Annyira erős volt, hogy simán kettőre is elég lehetett volna nekem is. Hidratálást nem tapasztaltam, de nem is szárított, ami pluszpont. Az illata csak minimális maradt meg és rövid ideig. Ha lesz kedvem lehet benevezek rá megint.

nanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Izabel

2017. január 10.

A januári leárazáson vettem. Három volt egy dobozkában, de ez lett a kedvencem. Két alkalomra volt elegendő. Nagyon finom az illata, a víz szép színes lett, én pedig jókedvű a fürdés után :) Teljes áron azért nem venném meg, inkább maradok a habfürdőnél.

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Zsuzsi216

2017. január 10.

Nagyon finom illatú és szuper vele a fürdés. (Bár a kedvenc a barackos-vaníliás.)
Akciósan sikerült megvenni, két fürdésre osztottam el. Aki teheti próbálja ki.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

Akciósan sikerült megvenni, két fürdésre osztottam el. Aki teheti próbálja ki.

levendulalány

2016. december 7.

Mostanában ez az egyik kedvenc fürdősóm, nem tudok betelni vele, nagyon szeretem. Egy kis tetesept gránátalmás habfürdőt is szoktam hozzá tenni, nagyon jól passzolnak. Egyelőre nem tudom megunni.

levendulalány
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

Antioxidánsok: Wine Extract

A fekete ribiszke gyümölcsének a kivonata. GLA-t (gamma linolén-sav, többszörösen telítetlen zsírsav) tartalmaz, ami bőrápoló, antioxidáns, sejtszabályozó hatású. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, lágyító, bőrkondícionáló hatású összetevő és illatanyag. Az összetevő segíti az egészséges bőr növekedését, gyulladáscsökkentő hatású, arra vonatkozóan viszont nincs adat, hogy a GLA hatékony lenne a ráncok kezelésében.

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!