KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Thayers

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2014. június 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Thayers az egyetlen olyan, amiben a csodamogyoró nem desztillált formában található meg, így megőrizve a gyógyászatban fontos csersavakat. A vizsgálatok azt mutatják, hogy a csodamogyoró kéregkivonat harmincegyszer erősebb a leveléből készültnél és nyolcvanhétszer hatásosabb a desztillált változatánál.

Alkoholmenetes, parabénmentes, propilén-glikolmentes, nem tesztelik állatokon.

Köszerelés: 335 ml

tara95

2017. augusztus 7.

Nem tudom mit mondjak. Egyáltalán nem hidratál eléggé, a garnier sensitive tonikja lekörözi. Nem is beszélve a koreai társairól. Nagy kiszerelés. Ennyi. Komolyan ennyire nem tudok róla véleményt írni, nem csíp, elfújkálom, de hogy lesz-e valaha látható hatása...

Up: nos igen, locsoltam én mindenfele mert hatását azt nem láttam, de amire igazán bevált: nap közben felesben keverve rózsavízzel és vattával áttörölgetve az olajos bőröm, sminkmentes napokon. Leszedi a koszt és a felesleges zsírt/krémet, de nem szárít, nagyon kellemes. Így kap egy közepest, de a rózsavizet jobban szeretem...

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

hajnalka39

2016. szeptember 21.

A szuper érzékeny ,vízhiányos bőrömnek nagyon jót tesz.Tökéletes tonizáló.

hajnalka39
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

A szuper érzékeny ,vízhiányos bőrömnek nagyon jót tesz.Tökéletes tonizáló.

GNóri

2015. szeptember 1.

Olyan tonert kerestem, ami nem alkoholos, nem húzódik utána a bőröm, és jól tisztít. Ezeknek a feltételeknek teljesen megfelel ez a toner, de le kell vonnom egy csillagot amiatt, hogy nekem hagy egy kis ragacsos réteget az arcomon, illetve ez az erős uborka szag sem esik mindig jól a lelkemnek.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

birdie

2014. december 27.

update: Na, jó. kap még egy csillagot, mert úgy vettem észre, hogy kisebbek a pórusok az orromon és körülötte. De kb. 3 hónapja használom már, tehát nem hat valami gyorsan....ha egyáltalán ez hatott :)

Az első iHerbes rendelésembe becsúszott ez a termék. Előtte már régóta szemeztem vele a sok jó vélemény miatt. A csomagolás nagyon cuki ezzel a vintage stílussal. A szöveg a címkén is hangzatos. De...és igen, itt jön a de. A csoda nálam elmaradt. Valahogy mintha semmit nem csinálna a bőrömmel. Már vagy két hónapja használom, és alig fogyott, ezért elkezdtem bőségesen locsolni a vattakorongra, hogy gyorsabban fogyjon. Meg azért is, mert gondoltam hátha azért nem látok látványos változást, mert keveset használok belőle. De sajnos nem. A pórusaim nem lettek kisebbek. Amúgy pattanásom nem lett tőle (még jó) és tök jó, hogy nem alkoholos, ezért nem is szárít, de más haszna nincs, mint hogy reggel az ezzel áttörölt arcomra viszem fel az arckrémem. Talán majd hosszabb távon.... Ha elfogyott, lehet visszajövök újra véleményezni, ha lesz változás.

birdie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

melange

2014. augusztus 26.

Most fogyott el az első flakonom belőle és már gondoskodtam is az utánpótlásról:)
Kíméletes volt a bőrömhöz, nem okozott irritációt, az ára kissé borsosnak mondható (10$ körül mozog), de cserébe egészen nagy kiszerelést kapok (355ml), ami hosszú hónapokig kitart.

melange
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate