KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

the Balm

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2014. május 20.

Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   Müller

Segítségével fényt adhatsz az arcodnak. Azokra a területekre kell helyezni ahol a napfény elsőként éri az arcot, tehát a szemöldökcsontra, az orrnyeregre és az arccsontra.

Bell hipoallergenic- hightlighter
Ár: 1500ft + posta , Eladó: 0808
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: banki utalás , postán maradó
Ár: 4500 Ft , Eladó: wowbagger
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

DNM

2018. november 19.

Szuper! Nagyon szép, építhető. Régóta vágytam rá de drágállottam. Aztán megrendeltem, és rájöttem hogy nem drága mert soha többé nem kell higlithert vennem.

DNM
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Sharklady87

2018. november 16.

Életem highlightere, pedig kipróbáltam már nem keveset az egészen olcsó márkáktól kezdve egészen az ABH glowkitekig. Ez volt életem első highlightere, Nikkietutorials egy időben csak ezt használta a videóiban még a nagy highlighter big bang előtt amikor még nem volt annyira nagy választék és addig hallgattam tőle, hogy mennyire jó, míg bogarat ültetett a fülembe és megrendeltem a Pinkpandáról. Ennek lassan 4 éve. Először nagyon szívtam a fogam az ára miatt, de sosem bántam meg. Egyet már teljesen el is használtam, ami azért nagy szó még nálam is, már a másodiknak is a felénél járok, mivel újravettem gondolkodás nélkül amint elfogyott, gondolom a véleményem egyértelmű. Nagyon sok highlighternek vannak olyan gyerekbetegségei, hogy csillámosak, nem építhetőek, porosak és emiatt frissen vakolt falra emlékeztetnek fénylés és kiemelés helyett, de ő nem ilyen. Ha akarod diszkrét, ha akarod az űrből is látszik. Az árnyalat világos bőrűeknek nagyon jól passzol, főleg sárgás tónus esetén amilyen az enyém is. Szépen össze lehet dolgozni a smink többi részével, és a nap végéig ott marad. Ha folyékony highlighterrel alapozod meg akkor még erősebb hatást lehet vele elérni, illetve akkor minimálisan sem kopik meg a nap végére. Arccsontra, belső szemzugba, szemöldökcsontra, orra, kupidó ívre, mindenhova, mindenhol jól mutat. Nem annyira arany az árnyalat, hogy ne passzolna bármilyen sminkhez és keverni is lehet más highlighterekkel, szemhéjpúderekkel, hogy erősítse azok fényét. Közel 3 év volt elhasználni az elsőt, és a végére kicsit sem száradt ki, pedig egyszer újrapréseltem, mert leejtettem és szanaszét tört szegény, és az alkoholos mentés rendszerint minden formulát megbont, de ennek ez sem ártott. A tok nagyon szívós, nem tört le se a műanyag, sem a tükör, nem ment tönkre a nyitószerkezet és védte a terméket hősiesen. Nem tudok róla rosszat mondani, amennyi ideig kitart és amennyire jó a minősége már az ára miatt sem tudok haragudni. Egytől félek, hogy egyszer kivonják, de addig is ez lesz életem highlightere, ideje lassan megvenni a negyediket tartalékba. Annyira örülök, hogy most már személyesen is meg lehet venni a Müllerekben.

Sharklady87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. október 28.

Más the balm termékeket vásároltam és kaptam egy mintát belőle ajándékba. Nem hiába hogy ilyen nagy a népszerűsége:) Gyönyörű pezsgős színe van, tartós.Természetes hatást is lehet vele elérni, de építve elérhető vele a diszkógömb hatás is :D Nagy valószínűséggel beszerzem a rendes kiszerelést is.

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 28.

Cusika30

2018. október 25.

Szép szín.Egész nap tart 😄Gyakran használom, alig fogyott.

Cusika30
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Szép szín.Egész nap tart 😄Gyakran használom, alig fogyott.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Meglepően tökéletes, bárhová viselhető, tartós, gyönyörű.

VelvetTeddy91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Meglepően tökéletes, bárhová viselhető, tartós, gyönyörű.

vivi22j

2018. október 2.

Bár azóta vettem másik highlightert is, mégis még mindig visszanyúlok hozzá. Arany árnyalata véleményem szerint nagyon jól áll szinte mindenhez. Rétegesen felpakolható, így aki csak kevesebbet akar felvinni, annak is tökéletes. Bár ennél a terméknél a több az több. ;) Igazából nagyon sokáig filóztam rajta és végül ha jól emlékszem ez volt az első közép-felső kategóriás smink termék amit megvettem. Azóta sem hagyott cserben, pedig kb 1 és fél éves termék.
Tiszta szívvel ajánlom mindenkinek aki szereti highlightereket. Kiváló termék, ezért jár tőlem az öt csillag.

vivi22j
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Veronikaa

2018. szeptember 29.

Csodálatos, gyönyörű csillámmentes pezsgősálom. Egyszerűen tökéletes. Hihetetlenül krémes állaga van és szép fényt ad. A legjobb highlighter. (Olcsóbb alternatíva a Lovely Gold highlightere ami kb teljesen ugyan ez)

Veronikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

RebekaKarpati

2018. szeptember 15.

Gyönyörű fénye van, hétköznapokra is használható, de jól építhető is. Már a formuláján is érezhető,hogy egy minőségibb termék. Viszont vannak drogériás termékeim, amik ugyanilyen jól működnek a bőrömön, ezért picit sokallom az árát. Ha egyszer elfogy, bár szerintem életem végéig kitart ez a mennyiség, nem biztos,hogy újraveszem, de azért öt csillagot adok neki, mert tényleg gyönyörű.

RebekaKarpati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

migfe

2018. szeptember 12.

Sokáig ellenálltam a highlighter témának, de amióta beadtam a derekam, és vettem egy Mary-Lou-t, minden nap használom. <3 <3 <3 Gyönyörű fényt ad hétköznapokra, de lehet szépen építeni is.

migfe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

boglair

2018. szeptember 7.

Imádom. Régóta vágytam egy jó highlighterre, eddig csak catrice highlightereim voltak, azonban velük az volt a tapasztalatom, hogy vagy meg sem látszottak, vagy nagyon csillámporos voltam.
Ez viszont számomra tökéletes. Mindennapokban diszkrét fényt ad ahova kell, alkalmakkor kicsit többet viszek fel és megvan a feltűnő ragyogás is. Mindenképpen ezt a hatást kerestem, hogy bármikor tudjam használni. Ajánlom másnak is.

boglair
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Emolliensek: Isoeicosane, Synthetic Wax, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!