the Balm

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2014. május 20.

Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   Müller

Segítségével fényt adhatsz az arcodnak. Azokra a területekre kell helyezni ahol a napfény elsőként éri az arcot, tehát a szemöldökcsontra, az orrnyeregre és az arccsontra.

Bell hipoallergenic- hightlighter
Ár: 1500ft + posta , Eladó: 0808
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: banki utalás , postán maradó
Ár: 4.800 Ft + postaköltség , Eladó: Uglyduck
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalással, Foxpost, Posta Csomagautomata vagy postán maradó ajánlott levél

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

RebekaKarpati

2018. szeptember 15.

Gyönyörű fénye van, hétköznapokra is használható, de jól építhető is. Már a formuláján is érezhető,hogy egy minőségibb termék. Viszont vannak drogériás termékeim, amik ugyanilyen jól működnek a bőrömön, ezért picit sokallom az árát. Ha egyszer elfogy, bár szerintem életem végéig kitart ez a mennyiség, nem biztos,hogy újraveszem, de azért öt csillagot adok neki, mert tényleg gyönyörű.

RebekaKarpati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

migfe

2018. szeptember 12.

Sokáig ellenálltam a highlighter témának, de amióta beadtam a derekam, és vettem egy Mary-Lou-t, minden nap használom. <3 <3 <3 Gyönyörű fényt ad hétköznapokra, de lehet szépen építeni is.

migfe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

boglair

2018. szeptember 7.

Imádom. Régóta vágytam egy jó highlighterre, eddig csak catrice highlightereim voltak, azonban velük az volt a tapasztalatom, hogy vagy meg sem látszottak, vagy nagyon csillámporos voltam.
Ez viszont számomra tökéletes. Mindennapokban diszkrét fényt ad ahova kell, alkalmakkor kicsit többet viszek fel és megvan a feltűnő ragyogás is. Mindenképpen ezt a hatást kerestem, hogy bármikor tudjam használni. Ajánlom másnak is.

boglair
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

TaZsa

2018. augusztus 30.

Nem fogok ezután semmilyen másik highlightert venni. T.ö.k.é.l.e.t.e.s. Nagyon szép fénye van és ami igazán minőségivé teszi h tényleg nem csillámos hanem olyan egységes selyemfényű. Szerintem a textúrájában a titok. Nincs poros érzet olyan mint a mágnes a bőrön. Imádok vele dolgozni. Megéri az árát.

TaZsa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 30.

cseri88

2018. augusztus 27.

A legeslegjobb highlighter, amit valaha használtam. CF. Pigmentált, nagyon jól eldolgozható. Nem fogok másik highlighterrel kísérletezni, egy van, ami számomra megközelíti ezt, az a Barry M. Liquid Crome Highlighter Drops termék, de biztos vagyok benne, ha elfogy, újraveszem. Nagyon-nagyon szeretem.

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

szilvike94

2018. augusztus 22.

Életem highlightere..ha választanom kéne, hogy egész életemben csak 1 highlightert használhatok, akkor ő lenne az. A többi highlighterem elbújhat mellette, mint tudásban, mint tartósságban. A Mülleres 30% kedvezmény során jutottam hozzá, az utolsó darabot hoztam el. Maximálisan megérte az árát. Szerintem életem végéig elég lesz ez a mennyiség..

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

casa17

2018. augusztus 12.

Hát kipróbáltam a nagy "hájp" miatt, de nekem nagyon kis semmilyen... igaz, én hétköznapokra is szeretem a látványosabb,durvább highlightereket.
Plusz az ára is durva szerintem...

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Plusz az ára is durva szerintem...

Edit68

2018. augusztus 8.

Nagyon szeretem, csak ezt a highlightert használom, amióta megjött. Notinoról kell beszerezni, mert a Müllerben sokkal drágább (többi TheBalm termékre is vonatkozik).

Edit68
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Janasbrigi

2018. augusztus 4.

Az első highlighterem, de szerintem tökéletes nincsenek benne ilyen hatalmas csillám darabok ami nekem fontos hogy azért izléses legyen. Nagyon sokáig fent marad, tartós és a világos bőrömhöz tökéletes a szín úgyhogy+++++

Janasbrigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Mtina92

2018. július 25.

A nagybetűs HIGHLIGHTER !!! Csodálatos szín, építhető és még így a nagy melegben is tart, a nap végén is szinte olyan, mint reggel, amikor feltettem.. Szuper termék, mindenkinek ajánlani tudom, abszolút megéri az árát !!!

Mtina92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Emolliensek: Isoeicosane, Synthetic Wax, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!