KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

the Balm

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2014. május 20.

Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   Müller

Segítségével fényt adhatsz az arcodnak. Azokra a területekre kell helyezni ahol a napfény elsőként éri az arcot, tehát a szemöldökcsontra, az orrnyeregre és az arccsontra.

Bell hipoallergenic- hightlighter
Ár: 1500ft + posta , Eladó: 0808
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: banki utalás , postán maradó
Ár: 3800 Ft (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: Keveset használt, Helyszín: --, fizetés: Személyesen munkanapokon az Allee-nál vagy Foxposttal

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Jennie94

2018. július 12.

Legjobv highligter amit valaha próbáltam. Csodálatos

Jennie94
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Legjobv highligter amit valaha próbáltam. Csodálatos

sheol

2018. július 12.

Voltatok már szerelmesek egy sminkcuccba? Hát nálam ez szerelem első látásra. Csodás, gyönyörű, imádom. Hideg tónusú bőrömön is jól mutat, de szerintem meleg tónusúaknak ugyanúgy tökéletes. Világos bőrűeknek is megfelelő.

sheol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

missy89

2018. június 28.

Úristen, imádom, teljesen ráfüggtem. Eddig nem mertem highlightert használni, de ez most akkora szerelem, hogy éjjel-nappal viselném. Annyira szép, természetes hatása van, gyönyörű fényt ad az arcnak.

missy89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

DorothyHK

2018. június 23.

Korábban sosem éreztem szükségét highlighter használatának, aztán beszereztem egy mini the balm csomagot amelyben a Mary-Lou is benne volt. Csodás, szolíd ragyogást kölcsönöz az orcáknak! Olyan szép a fénye, hogy legszívesebben az egész arcomra rákenném. Egyetlen szívfájdalmam, hogy az én bőrömöm elég hamad elhalványul, 5 óra után már észre se lehet venni hogy volt rajtam highlighter. Emiatt nem vonok le egy csillagot mert valószínű, hogy egy setting spray vásárlása könnyedén megoldaná a problémát és tényleg nagyon imádom magát a textúrát és a színt.

DorothyHK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

ilovex

2018. június 13.

3500 Ftért sikerült hozzájutnom a Notino oldalról. Egyszerűen tökéletes. Soha többet másmilyen highlighter. 6 csillag!

ilovex
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

snezi

2018. április 28.

Gyönyörű szín, szépen építhető, aranyos csomagolás.

Azonban már van egy szinte teljesen ezzel megegyező highlighterem, amit ajándékba kaptam, így ettől válnék meg.

snezi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Gyönyörű szín, szépen építhető, aranyos csomagolás.

nsofie

2018. március 29.

A tökéletes highlighter. Gyönyörű pezsgőszíne van, ragyogást ad a bőrnek, nem pedig csillámokban fuldoklom tőle. Szemhéjfestékként is tökéletes, utazásnál igazi must have, multifunkcionális darab. Az árát is maximálisan megéri, több, mint egy éve használom, és alig fogyott belőle.

nsofie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

vzorka

2018. március 16.

Őszintén szólva amíg nem próbáltam, azt hittem, ez is egy túlreklámozott valami. DE NEM. Tényleg nagyon finomra őrölt, szinte krémesen terülő, csillámoktól mentes, tényleg csak fényt adó, nagyon visszafogottan is felvihető gyönyörűség. Kimondottan ajánlom azoknak, akik kezdők a highlighterezésben, vagy eddig tartottak tőle.

vzorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

andrea91

2018. március 14.

Nem gondoltam volna hogy nagyon megszeretem, de mégis. Vannak ennél vakítóbb highlighterek, ezt inkább természetes sminkekhez használom, tehát gyakran, mert hétköznapokon mégsincs se kedvem se időm se szükség többre, érdekes, halványan fedő (tudom hogy hülyén hangzik) vizes-fóliás a hatása, mintha a felület lenne irreálisan sima, vagy nem is tudom hogy mondjam, a netes swatchok nekem nem adják vissza azt hogy milyen élőben.
Kiszerelése nagyon nagy, még akkor is örökké elég lenne ha csak ez az egy highlighterem lenne.

andrea91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Katta88

2018. március 1.

Nem vagyok tőle elájulva,bár valóban szépen mutat. Az ára viszont sok ahhoz képest hogy egy Rival de L. highlighter palettám többet tud nyújtani. Nem rossz,nem rossz és használgatom is,de vannak sokkal jobbak,jobb áron

Katta88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Emolliensek: Isoeicosane, Synthetic Wax, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!