KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: almalámpa, Módosítva: 2016. július 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Zöld és friss illat, íriszből, orchideából, papayából és persze liliomból összeállított esszencia egyenesen Brazíliából.

• hosszantartó
  • alkoholmentes

Ár: 3990 Ft , Eladó: allebag2
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás után posta/csomagküldő automata

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

almalámpa

2013. július 26.

Semmi extra, nem túl tartós, valamivel kombinálni kéne. Valószínűleg én vagyok túl szofisztikált már egy ilyen "ipari" illathoz :)
De ha már van néha magamra kenegetem :) Biztos szép lassan elkopik...s ki tudja ha megtalálom a hiányzó illatot hozzá valami pompás dolog sül még ki belőle.
Tetszett, hogy ilyen kis helyes üveg.

almalámpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 26.

Tetszett, hogy ilyen kis helyes üveg.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Citronellol, Geraniol, Linalool, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Salicylate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.