KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Ámbra és pézsma fantasztikus kombinációja némi citrus illattal, egzotikus fűszerekkel és Marokkói hegyi rózsakivonattal bűvöl el.

- hosszantartó

- alkoholmentes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Babuin

2013. december 14.

Nem rossz, bár kicsit lehetne intenzívebb illata..vhogy magamon nem érzem tartósnak..végül a mamámnak adtam..lehet,h nem is nekem való rózsaillat ez..de nagyon kellemes illat amúgy..csak kicsit túlárazott..szerintem lehet jobb rózsás illatot/olajat kapni ilyen vagy ehhez hasonló árért..

Babuin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

kova

2013. július 11.

A reptéren megszaglászgattam a Body Shop parfümolajait, sajnos mindet nem vettem meg, csak őt, bár visszagondolva ez lehet, hogy hiba volt. Na persze nem a választás:) Nagyon finom, én első szaglásra nem is mondanám rózsásnak, sokkal inkább pézsmás bújós illatnak. Minden időben jól esik, bár azt hiszem, télen fog a legjobban egy kasmírpulcsival:) De addig is nagyon élvezhető és szeretem az olajos kiszerelést,mert az alkoholos változatoktól sokszor vörösödik ki a nyakam. Azt hiszem venni fogok még belőle.

kova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Geraniol, Limonene, Citronellol, Hydroxycitronellal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Eugenol