KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kozmetikusbuda, az összetevőket feltöltötte: Mo0nlight, Módosítva: 2017. február 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Samponok

Ellenállhatatlan és ínycsiklandozó illatú banán sampon normál hajra

• Finoman tisztítja és táplálja a hajat, ami puha és fényes lesz
  • A banán nem csak finom, de fantasztikus hidratáló is

A banános sampon azokból a banánokból készül, amiket a szupermarketek a méretük vagy formájuk miatt visszautasítanak.

Ár: 1850 Ft , Eladó: ikebana
Állapot: új, Helyszín: Szeged, fizetés: utalás után postázva vagy személyes átvétel
Ár: 1400 Ft , Eladó: kiralykislany
Állapot: A képen látható mennyiség, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után posta, vagy foxpost

szilvasitimea

2018. május 23.

Régóta kedvencem, felváltva használom a Ziaja kakaósával. Iszonyatosan fényes és puha lesz tőle a hajam, egészséges kinézete van, és az illatát másnap is érzem a hajamon.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Mildi

2018. május 3.

Ajándékba kaptam a sampont és balzsamot együtt, és egyből megszerettem. A hosszú, festett, naponta mosott, vízhiányos, gubancolódó hajamra valóságos csodaszer. Remekül lehet fésülni, könnyű, csillogó hajat eredményez, plusz isteni banán illatot hagy maga után. Csak ezt fogom használni, míg meg nem unom, vagy valami másra nem lesz szüksége a hajamnak.

Mildi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Katie

2018. április 14.

Születésnapi vásárlási utalvánnyal szereztem be. Amit én vettem, abban nem ezek az összetevők vannak, parabénmentes, tényleg banán illatú és egy kicsit a flakon is másmilyen színű, mint ezen a képen. Valószínűleg már egy új kiadás, vagy nem tudom. Nekem igazából egyelőre bevált, legalábbis nem rosszabb, mint más samponok. Tetszik, hogy másféle gyümölcsös hajbalzsammal és tusfürdővel kombinálva tisztára gyümölcssaláta illatú leszek. Azért nem kap 5 csillagot, mert annak ellenére, hogy nagyon drága és kevés van benne, egyáltalán nem nyújt többet egy átlagos samponnál.

Katie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Sre98

2018. március 23.

Az illata tetszik ugyan, de sajnos nekem is szárítja a hajamat és a fejbőrömet. A balzsam javít egy keveset a helyzeten, viszont nem az igazi még így sem.

Sre98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

im

2018. március 9.

A sűrű sampon dús, vastag habot képez, még éppen nem csikorgósra tisztít. A hajvégeim hálásak a balzsamért, plusz ápolásért öblítés után.
Szárítás után laza, selymes a hajam.
Általában nyerek egy plusz napot a hajmosással, ha ezt használom.
Az INCI inkább a banán származása miatt érdekes. (Bár Németországban, Ausztriában élőktől azt is hallottam, hogy a “megcsúnyult”, megbarnult banánt ott sokszor ingyen lehet elvinni a hipermarketekből, a TBS, gondolom, még az üzletekbe kerülés előtt lecsap a szépséghibás darabokra.) A sampon illatosított, SLS-t nem, de SLES-t tartalmaz, és tudom, hogy ennyiféle és -fajta tartósítószer sokaknál már kiverné a biztosítékot. Másfelől meg, ha a frissen pucolt banánra gondolunk: mennyire gyorsan megbarnul, elfolyósodik, tönkremegy. Nyilván nem csodaszer a banán a hajápolásban, de ha már elhasználják valamire a senkinek sem kellő gyümölcsöt (és haszonnal továbbadják), megnyugtató, hogy nem fog kimászni a flakonból.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Szárítás után laza, selymes a hajam.
Általában nyerek egy plusz napot a hajmosással, ha ezt használom.

nyulamacskakovon

2018. február 10.

Látom nagyon megoszlanak a vélemények erről a samponról, sajnos nekem sem vált be... szintén a korpásodás miatt, pedig korábban ez sosem volt a fejbőrömre jellemző...

nyulamacskakovon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 10.

thegirlwiththemostcake

2018. február 10.

Sajnálom, hogy ennyi a piros pötty az összetevőknél, pedig amúgy működik. Nekem az illata is tetszik és még másnap is szoktam érezni. Nem épp a legolcsóbb sampon, de a nagyobb kiszerelés szerintem megéri az árát.

thegirlwiththemostcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

mafalda

2018. január 28.

Nagyon jó sampon, szuper állagú lett tőle a hajam, csak az illata nem maradt meg, flakonból csodás a hajamon sajnos semmi nyoma...hát és van kivetnivaló az összetevőkben is ahogy nézem, de ezt a TBS-tól már megszokhattam volna. A hajam állaga miatt kap 4 csillagot, mert nagyon puha fényes és selymes lett! 😊

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

narancsdzsem

2018. január 13.

Kiàbràndítóan nem banànos az illata. Ez lett volna az az élmény.,amiért megvettem.

narancsdzsem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

Panda90

2018. január 11.

Borzasztó nagy csalódás számomra ez a termék. Megvettem,mert gondoltam a banán miatt majd hidratálja a hajam...hát sajnos nagyon nem. Iszonyatosan száraz, sprőd lett a hajam tőle, amit még balzsammal és hajolajjal sem tudok helyrehozni.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színező anyag. (Piros)