KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kozmetikusbuda, az összetevőket feltöltötte: Mo0nlight, Módosítva: 2017. február 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Samponok

Ellenállhatatlan és ínycsiklandozó illatú banán sampon normál hajra

• Finoman tisztítja és táplálja a hajat, ami puha és fényes lesz
  • A banán nem csak finom, de fantasztikus hidratáló is

A banános sampon azokból a banánokból készül, amiket a szupermarketek a méretük vagy formájuk miatt visszautasítanak.

Ár: 1850 Ft , Eladó: ikebana
Állapot: új, Helyszín: Szeged, fizetés: utalás után postázva vagy személyes átvétel
Ár: 2500 Ft , Eladó: kiralykislany
Állapot: A képen látható mennyiség, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után posta, vagy foxpost

cinicini

2017. november 15.

Nagyon szeretem! :) Kb két hete használom, nem kell belőle sok a hajamra egy használat során. Kicsit utána száraz érzetet kelt (míg meg nem szárad a hajam), én a szőlőmag olajos szérummal egybekötve használom, nekem ezt a kettő egyenlőre elégnek tűnik, a hajszerkezetem meg visszanyerte a régi fényét :) Másik pozitívum, hogy nagyon finom az illata, és majdhogynem elég 3-4 naponta hajat mosnom, ami nálam hatalmas előrelépés az eddigi 2 helyett. Valószínűleg maradok ennél :)

cinicini
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

eszterker

2017. november 1.

Szerintem az árához képest semmi extrát nem nyújt, és én hamar meguntam az intenzív banánillatot.

eszterker

katica22

2017. október 15.

Amikor megrendeltem és először megszagoltam ÚÚÚÚRISTEEEN hogyan lehet valaminek ennyire finom isteni és természetes banán illata. Már ezzel megvettek engem :D Aztán mikor először használtam a sűrű állaga lepett meg, ami nagyon jó szerintem. Az illata hogy 3 napig simán érződik a hajon megint egyedivé teszi ezt a sampont. Sokáig elég. Nagyon szép selymes és egészséges kinézetű lesz tőle a haj. És hozzátenném hogy, nem csak kinézetre... a fodrászom meg is kérdezte hogy mivel mosom a hajam és milyen balzsamot használok mert sokkal szebb és egészségesebb lett a hajam. Szóval aki teheti, mert sajnos nem olcsó sampon, vegye meg próbálja ki, mert nem fog benne csalódni. 10/10 :)

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

estefanl

2017. szeptember 12.

Nagyon sok jót olvastam róla, ezért megvettem a legkisebb kiszerelést, hogy kipróbáljam. Három csillagot adok, mivel nagyon drága :/ , az illatát már szárítás után sem éreztem és hát őszintén semmi extra, azt tudja amit ígér (száraz hajra, stb.). Olcsóbb alternatíva is megfelel szerintem, nem fogom újravenni.

estefanl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Black Fairy

2017. augusztus 29.

Nem hagyott nyugodni a banán illat, annyira tetszett, muszáj volt megvennem - a kis kiszerelést, samponoknál válogatós vagyok...
Az illata nagyon kellemes, meglepően jól habzik (egy natúr samponról álltam át erre xD), és nekem nem okozott gondot a kiöblítése se...nem volt utána ragacsos a hajam, tisztának is éreztem - meg is lepődtem rajta, azt hittem valami gusztustalan trutymós dolog lesz...
Viszont soha semmi nem szárította még ki ennyire a hajamat...elég intenzíven van szőkítve szegénykém, és egészen szép állapotban, puhán tudom tartani többnyire, de ezután úgy nézett ki, mint a cirokseprű, amit a nyulunk szájából húztunk ki...a fejbőrömet egyébként nem szárította, a hajmosást nem tolta ki egy nappal ez se, viszont a hajvégeim....használtam már rosszabb sampont, de kíváncsi leszek, mikorra sikerül helyrehoznom a károkat...

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

kiralykislany

2017. augusztus 13.

Együtt használom a sampont, a balzsamot, és a maszkot. Nagyon jó ez a banános illat, nekem 1-2 napig meg is marad a hajamban. A hatásuk viszont nagyon átlagos.
Ki fogom próbálni őket külön-külön is, mással kombinálva.

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Ki fogom próbálni őket külön-külön is, mással kombinálva.

Merengo95

2017. augusztus 8.

Régóta szemeztem vele,de az itteni vélemények hatására lemondtam róla,erre most ajándékba megkaptam egy ismerősömtől. Féltem kipróbálni,mert pont nyaralni indultunk és nem akartam szutyok hajjal menni,de győzött a kíváncsiság. Eddig kétszer használtam és nekem bevált. Nem mondom,h egy csodaszer lenne,főleg ennyi pénzt nem ér,de szép fényes és puha lett tőle a hajam,bár balzsam nélkül kicsit szárít. Az illata sajnos egy nagy 0,ahogy mosom ki a hajamból,úgy tűnik el és a végére egy átlagos sampon több illatot hagy,mint ez,de ez várható volt :(. Nem fogom újra venni,de örülök,h kipróbálhattam

Merengo95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Virvatuli

2017. július 7.

Mint a kondicionálóját, ezt is jónak, de átlagosnak mondanám. Nem szárít, ez az előnyére szól. Az illata elég mű, engem gyerekkorom banánaromájú fogkrémeire emlékeztet inkább, mint igazi banánra.

Virvatuli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 7.

Gerrardfan

2017. július 3.

Imádom az illatát, és éppen ezért szoktam néha beruházni, mivel valljuk be nem egy olcsó sampon. Ha éppen van itthon akkor sem minden alkalommal ezt használom, inkább csak ha éppen erre az illatra vágyok. Maga a sampon nekem nem habzik eléggé, kicsit nehéz kimosni, csomós marad a hajam, de ezt a problémát a balzsam szépen megoldja.

Gerrardfan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 3.

Defelejcs

2017. június 28.

Életem legrosszabb samponja volt ez a termék! A saját honlapján lévő pozitív vélemények miatt mertem kipróbálni. :P Már az erős banánszagtól elbizonytalanodtam, de ha már megvettem, használtam. Nem habzott, beleragadt a hajamba, nem bírtam kifésülni, a hajamat koszosabbnak éreztem tőle, mint a hajmosás előtt. Aztán amikor egyszer a fodrász négyszer samponozta be a hajam, hogy ezt kimossa, döntöttem, kidobtam.

Defelejcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színező anyag. (Piros)