KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

A 100% vegán banános testjoghurt Közösségi Kereskedelmi, organikus banánpürét tartalmaz Ecuadorból, amely az ellenállhatatlanul egyedi illat mellett a bőr tápláló hidratálásáról is gondoskodik. Olyan banánokat használnak, amelyek esztétikai hibájuk miatt nem alkalmasak az élelmiszeripar számára, így nem vesznek kárba ezek a csodálatos gyümölcsök, amelyek természetesen jó hidratálók és tele vannak vitaminokkal. A testjoghurt azonnal beszívódik a bőrbe, nem hagy ragacsos, zsíros érzést maga után, frissíti a bőrt és egész nap hidratál.

lulley93

2018. június 15.

Nagxon fini es tartos, az egesz szobat belengo illata van, de a hidratalasa valobsn nem a legerosebb. Nyarra eleg, telre nem lesz az. De ilyen ez a testjoghurt...

lulley93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

eszterke79

2018. június 14.

Fantasztikus az illata!

eszterke79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Fantasztikus az illata!

anetta.filip

2018. június 14.

Ezt is kipróbáltam az üzletben, de nem tetszett a ragacsossága (ami azért nem tartott sokáig miután beszívódott), viszont a testvaj jobban hidratàlt, rajtam annak tartósabb az illata, így ezt otthagytam.
A csillagokat azért megadom neki.
A nagy melegben gondolom hűtve is jó lehet, nem túl zsíros, könnyen beszívódó nyári testápoló krémzselé.

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

A csillagokat azért megadom neki.

bandifr15

2018. június 13.

Isteni illatú géles testápoló ami hiper hamar beszívódik. A kedvesem is nagyon szereti ha ezzel kenem be de nagyon gyorsan fogy,az illata hamar elillan és a hidratáló hatása sem 100%.
Ezt választottam a kollekcióból mert a testvaj színe éd illata olyan mint a fonnyadt banan. Nem vonzott

bandifr15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

spavanilly

2018. június 13.

Nagyon finom, banán illatú, könnyű testápoló.
Nekem az állaga inkább géles, mint joghurtos...kb. mint egy gél állagú arckrém.
Ha valaki a hidratálás miatt választaná, és száraz a bőre- valószínűleg nem ez lesz nála a befutó.
Kizárólag az illata miatt használom, elsősorban a karjaimra...
Egyrészt, mert a lábszáramnak kevés az àpoló hatása, másrészt, mert jóval gyorsabban fogy, mint egy testvaj.
Nekem használat után rövid ideig ragacsosnak tűnik a bőröm, de pár perc után teljesen beszívódik.
Vacilláltam a 4 és az 5 csillagocska között...azért kap max- ot, mert igazán jól eltalált nyári, könnyű, izgalmasan új termék csodaszép tégelyben.
(De nem csodaszer.)

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

Nagyon finom, banán illatú, könnyű testápoló.
Nekem az állaga inkább géles, mint joghurtos...kb. mint egy gél állagú arckrém.
Kizárólag az illata miatt használom, elsősorban a karjaimra...
(De nem csodaszer.)

bdius92

2018. június 12.

Nagyon vártam, hogy kapható legyen ez a banános csoda. Nem csalódtam benne. Nagyon finom az illata, tényleg gyorsan beszívódik. :) Egy hibája, hogy sajnos nem sokáig tart az illata.
Nem minden nap használom, mert félek tőle, hogy gyorsan elfogy... :)
Páromnak is nagyon tetszik az illata. :)

bdius92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Nem minden nap használom, mert félek tőle, hogy gyorsan elfogy... :)
Páromnak is nagyon tetszik az illata. :)

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology