KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 14.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

A 100% vegán banános testvaj Közösségi Kereskedelmi, organikus banánpürét tartalmaz Ecuadorból, amely az ellenállhatatlanul egyedi illat mellett a bőr tápláló hidratálásáról is gondoskodik. Olyan banánokat használnak, amelyek esztétikai hibájuk miatt nem alkalmasak az élelmiszeripar számára, így nem vesznek kárba ezek a csodálatos gyümölcsök, amelyek természetesen jó hidratálók és tele vannak vitaminokkal. A testvaj gazdagon táplálja és illatossá teszi a bőrt.

Zanli

2018. november 25.

Testjoghurtként is használtam ezt az illatot, nekem annak az állaga jobban illett hozzá. De remekül táplál, jól hidratál és tartós az illata. Talán kicsit túl intenzív is az illat, ezért ritkábban használom ezt a testvajat.

Zanli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

mafalda

2018. szeptember 20.

A szokásos TBS testvaj minőség, illata egy finom sütire emlékeztet, mely egész nap érezhető és még a ruhámra is átragad. Nem mindig a legjobb sütifelhőbe úszni így csak néha néha kenegetem. Jól puhítja, táplálja a bőrt.

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

dandelion

2018. szeptember 19.

Hozza a megszokott TBS testvaj minőséget, megfelelően ápol és hidratál, fél óra alatt teljesen beszívódik, és nem ragad. Az illata nagyon intenzív, valódi banánillat, ami egy idő után szelídül a bőrömön.

dandelion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

lupumaar

2018. augusztus 22.

Jól hidratál, hamar beszívódik, nem marad ragacsos réteg a bőrömön. Az illata miatt vettem meg, viszont sok használat után már túl intenzív és irritáló az orrnak.

lupumaar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Sundiboszi

2018. augusztus 9.

Szokásosan jó TBS minőség, de egy kicsit csalódtam, mert nagyon szerettem volna, ha igazi banán illata van, de tök olyan mintha kókuszos banános lenne... :/

Sundiboszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

pattelin

2018. július 16.

Jó az illata, bár inkább az érett banánra emlékeztet! A kis kiszerelés van meg, egyszer el lehet használni. Annyira nem vagyok tőle elájulva, mint más TBS termékektől! A hidratálás azért megfelelő!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Bubucim

2018. július 4.

Végül ez mellett döntöttem, mert a testjoghurt nekem nagyon trutyisnak tűnt. :P Az illata a boltban nagyon tetszett, de néhány használat után már sok. Szerencsére a kisebb kiszerelésűt vettem meg, így utazáshoz magammal tudom vinni, talán így az illata sem lesz sok, ha ritkábban használom. A hidratáló hatása jó, a nyári hűvösebb estéken is használható, nem túl sok annak ellenére, hogy testvajról van szó.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Silver66

2018. július 4.

Ez jo nagy àtverès,ebben hol szerepel a banànpurè,mint összetevő??Sehol..az illata jo,az igaz,de ez banànt sose làtott..

Silver66
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

lulley93

2018. június 15.

Isteni, tartos illat, eros hidratalas. Nyarra a testjoghurtot preferalom, de most, hogy ma ilyen hideg van, kiprobaltam ezt es nagyon jo.

lulley93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

anetta.filip

2018. június 14.

Nekem is a neszesszeres változat van meg. Számomra hozza a szokásos TBS testvaj minőséget. Gyorsan beszívódik, rajtam tartós az illata is, ami tényleg elég banánosra sikeredett. Főleg a kezemre kenem, puha és selymes lesz a bőröm tőle.
A csomagolása szép színes, szeretem, bohókás és jó kedvre derít.

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

A csomagolása szép színes, szeretem, bohókás és jó kedvre derít.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology