KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 14.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

A 100% vegán banános testvaj Közösségi Kereskedelmi, organikus banánpürét tartalmaz Ecuadorból, amely az ellenállhatatlanul egyedi illat mellett a bőr tápláló hidratálásáról is gondoskodik. Olyan banánokat használnak, amelyek esztétikai hibájuk miatt nem alkalmasak az élelmiszeripar számára, így nem vesznek kárba ezek a csodálatos gyümölcsök, amelyek természetesen jó hidratálók és tele vannak vitaminokkal. A testvaj gazdagon táplálja és illatossá teszi a bőrt.

lulley93

2018. június 15.

Isteni, tartos illat, eros hidratalas. Nyarra a testjoghurtot preferalom, de most, hogy ma ilyen hideg van, kiprobaltam ezt es nagyon jo.

lulley93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

beautygirl80

2018. június 14.

IMÁDOOOOOM!

beautygirl80
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

IMÁDOOOOOM!

anetta.filip

2018. június 14.

Nekem is a neszesszeres változat van meg. Számomra hozza a szokásos TBS testvaj minőséget. Gyorsan beszívódik, rajtam tartós az illata is, ami tényleg elég banánosra sikeredett. Főleg a kezemre kenem, puha és selymes lesz a bőröm tőle.
A csomagolása szép színes, szeretem, bohókás és jó kedvre derít.

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

A csomagolása szép színes, szeretem, bohókás és jó kedvre derít.

spavanilly

2018. június 13.

Kellett, mert több TBS testvaj is bevált.
(Illatilag legjobban a grapefruit-os, hatásilag a kókuszos)
Kellett, mert limitált.
Kellett, mert banános...és ez elég ritka összetevő az általam ismert kozmetikumokban.
A tégely a szokásos méret, feldobva némi banános "firkával"- ami valószínűleg a fiatal(abb) generációt célozza meg.
Tetszik, hogy sárga a tégely, és egy közepesen kemény állagú, meglehetősen zsíros kencét rejt.
Az illat?!
Az illat fenséges banán- karöltve némi kókusszal: igazi nyári feeling.

/ Én a banános neszesszert rendeltem meg, ebben volt./

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

Kellett, mert több TBS testvaj is bevált.
(Illatilag legjobban a grapefruit-os, hatásilag a kókuszos)
Kellett, mert limitált.
Az illat?!
Az illat fenséges banán- karöltve némi kókusszal: igazi nyári feeling.

/ Én a banános neszesszert rendeltem meg, ebben volt./

necra

2018. június 12.

Megvettem a hétvégén. Picit zsíros. Az illata a nagyon érett banánhoz hasonlít, de sajnos nem tartós. A boltban elég erőszakos volt az eladó, ezért gyorsan lekaptam egy pici kiszerelést és eljöttem, de ezt nem bántam meg. Éjszakára jó kis krém, de azért vannak nála jobban sikerültek.

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology