KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   990 Ft és 1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   60 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   990 Ft és 1890 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 250 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

A 100% vegán banános tusfürdő Közösségi Kereskedelmi, organikus banánpürét tartalmaz Ecuadorból, amely az ellenállhatatlanul egyedi illat mellett a bőr tápláló hidratálásáról is gondoskodik. Olyan banánokat használnak, amelyek esztétikai hibájuk miatt nem alkalmasak az élelmiszeripar számára, így nem vesznek kárba ezek a csodálatos gyümölcsök, amelyek természetesen jó hidratálók és tele vannak vitaminokkal. A tusfürdő minden zuhanyt és fürdőzést egy gyümölcsös nyári kalanddá tesz.

ancsmoka

2018. augusztus 1.

Nagyon szeretem a banant mint gyumolcsot s mikor meglattam hogy limitalt kiadasu bananos illatok lesznek mar mentem is. Kelloen habzik es csodas illata van. Csak a kis kiszerelest tudtam megvenni belole, mert a nagybol nemvolt eppen.

ancsmoka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Bettina1984

2018. június 20.

Nem szárít, nem viszketek tőle, de termeszetesebb banán illatot vártam tőle.
Elhasználom, de újra venni nem fogom.

Bettina1984
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 20.

Nem szárít, nem viszketek tőle, de termeszetesebb banán illatot vártam tőle.
Elhasználom, de újra venni nem fogom.

lulley93

2018. június 15.

Eloszor megkaptam a paromtol. Imadjuk mindketten, o is ezt hasznalja azota. Aztan az anyosomtol is kaptam a bananos neszesszer-ajandekcsomagban, igy van is utanpotlasom. :)
Az allaga suru (de nem annyira, mint pl a kokuszos tusfurdo, mert azt kinyomni is nehez....). Tetszik a csomagolasa es a dizajnja.
Szeretem a banant mint gyumolcsot, de a bananos dolgok (pl koreai bananos kezkrem) annyira nem jottek be, igy mikor meglattam, h most bananos dolgok a limitaltak a TBS-ban, azt gondoltam, hogy elmegyek megszagolni, de tul sok remenyt nem fuzok hozza.
Vegul nem mentem el, a parom ment es meg is vette meglepeteskent a testjoghurttal egyutt, de mivel egyezik az izlesunk, nekem is nagyon bejott.
Szeretunk vele furdeni.

lulley93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Szeretunk vele furdeni.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!