KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2015. október 20.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Hagyd, hogy elcsábítson a pézsma sötét oldala! Milyen a személyiséged: édes, vagy netán tüzes? Mindkettő? Akkor a Black Musk a Te illatod, hiszen mindkét énedre hat, a belül lakozó pajkos és a szelíd énedre is! A bambinella körte magával ragadó, nőies jegyeit rózsaborssal és bergamottal fűszereztük az intenzív felső jegyekért. Az illat szívjegyeit a csábító édesgyökér és kunkor teszi teljessé, melyeket tovább mélyítettünk fekete pézsma és fekete vanília alapjegyekkel. Ne félj egyszerre édes és tüzes lenni! A pézsma legmélyebb, legsötétebb elegye.

Erőszakmentes, szintetikus pézsmával

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

babyface

2015. december 29.

nem az első alkalom, hogy úgy érzem egy tbs illatnál, hogy valami hiányzik belőle. a smoky rose-t imádom, a red musk már elég vérszegényre sikerült, ő pedig valahol a kettő között leledzik. igazándiból semmi szükségem nem volt rá, de 20% kedvezménnyel viszonylag jó árban volt a parfümolaj, amúgy is vágytam egy klasszikus pipettás kiszerelésű parfümre. :) a boltban sokat vaciláltam, hogy melyik legyen a befutó. az EDT harmatgyenge szinte csak gyümölcs, az EDP már egy fokkal jobb, de nekem se nem tartós, se nem elég erőteljes, nagyon alkoholos. végül maradtam az eredeti elképzelésnél, bár ahhoz képest hogy parfümolajról beszélünk tartóssága ennek is csalódás számomra. viszont bőrön ez marad a legtovább (még ha csak bőrközeli formában is) és az illatjegyek is valahogy ebben az olajban teljesednek ki igazán, megfelelően édes és buja. bőr, hangulat és időjárás függő (szerintem), hogy mennyire tartós illetve intenzív, első használatkor pl. alig éreztem, de tegnap egész nap elkísért bár délután azért a biztonság kedvéért ráfrissítettem.

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Kardvirág

2015. november 27.

Nekem ez nem igazán jött be. Elég kis gyenguska vagy csak én vagyok béna és nem sikerült elég mennyiséget felapplikálnom a csuklómra. Már ott az üzletben is csak egész közelről éreztem, most pedig, másfél óra után csak ha a csuklómra tapasztom az orrom és egy jó nagy levegőt veszek. Amúgy meg egy kellemes illat, de elég semmitmondó, nincs benne semmi plusz. Egynek elmegy kategória lenne ha lehetne érezni. Nem tudom a termékcsalád többi tagja is ennyire gyenge-e, de ő ahhoz képest amit tud, eléggé túl van árazva.

Kardvirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

ivor

2015. november 12.

Én nagyon válogatós vagyok ilatok terén- szinte minden idegesít magamon, de ez az illat többször kipróbálás után is ‹3 ! Édes, meleg, igazi téli illat, vaníliás-nugátos alapjegyekkel, ami különösen tetszett benne hogy ez az olajos verzió nem annyira tolakodó, mint a parfüm és mégis kitart órákon át.

ivor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

Madi

2015. október 22.

Nagyon kellemes illata van és pár csepp a csuklón 10 órán át tart.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 22.

Nagyon kellemes illata van és pár csepp a csuklón 10 órán át tart.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Benzoate, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol