KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bejus89, Módosítva: 2014. február 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Ez a sheavajas balzsam azonnali hidratálást ad az ajkaknak.
Áfonya kivonatot tartalmaz.

Kiszereleés: 10 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

viktoriass

2017. március 26.

Nagyon kellemes illata van, bár a hidratálási képessége lehetne jobb is, de mivel nyáron vettem, és nyáron használtam ezért ez nem olyan fő szempont.

viktoriass
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

kriszti0208

2016. november 29.

Csomagolás nem praktikus,ecset nélkül jóformán ki kell kaparni belőle.Nem ájultam el a termék minőségétől sem,az illata az jó így ezért kap 2 csillagot.

kriszti0208
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

vrebus

2016. szeptember 18.

Borzalom!:(
Az illata miatt vettem meg, illetve a body shop-os testvajakat nagyon kedvelem, de ez...
Reggel amikor felkeltem, nem hittem el amit láttam. Konkrétan herpeszhez hasonló, seb szerű valamivel volt tele az ajkam.:(( (Mint ahogy lentebb is írták...) Párszor még próbálkoztam, gondoltam valami olyat ettem, de 100%, hogy ez volt az okozó.
Szóval sajnos 1.

vrebus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Borzalom!:(
Szóval sajnos 1.

annie19

2016. május 19.

Annyira finom illata van, hogy 10 percenként tudnám vele kenegetni a számat. Hatása átlagos, de annyira cuki és illatos, hogy ez kárpótol. :)

annie19
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

nyafatka

2015. november 4.

Jól hidratál, ám a csomagolása nem túl praktikus, ezért csak éjszakára használom nehogy koszos kézzel belenyúljak. Sima sheavajas verzióját jobban szerettem...

nyafatka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

laanyka

2015. augusztus 26.

Borzalmas..tényleg nagyon rossz. Engem alapból nem zavarna ha nem művelne csodát a számmal és nem hidratálna 100%osan...de teljesen szétcsapta a számat. Párszor használtam, mindig úgy néztem ki tőle, mintha hetek óta herpeszes lennék..kuka.

laanyka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

blessed

2015. augusztus 6.

Semmi nem szárította még ennyire a szám; mire rájöttem, hogy ez a ludas addigra már tiszta sebes volt. Egyből kuka.

blessed
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Reniii

2015. március 26.

Ennek igazán jó illata van. Jó érzés beleszagolni. Zsíros, nagyon egyszerűen kenhető állaga van. Engem jól hidratál, viszont szinte alig szívódik be.
Viszont az íze nagyon furcsa. Jó persze, tudom, nem ebédre van, de hát egyszer-egyszer csak megnyalod a szád vagy bekerül egy pici. Nem finom :DDDD
Összességében nem rossz, de nem kimagasló a teljesítménye, viszont az illata tényleg nagyon hívogató.

Reniii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 26.

szazs

2015. február 13.

Nekem sajnos annyira nem jött be, szinte alig hidratálta az ajkaimat, ami miatt szomorú voltam kicsit. Az illata kellemes, az állaga tökéletes.

szazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

vtina85

2015. január 10.

Most szereztem be a leárazás során. Kár, hogy csak egyet... Nagyon jól hidratál és az illata is isteni. Egyedüli hátránya, hogy a tégelyes kivitel miatt kézzel kell belenyúlni és félek, hogy valami koszt viszek bele, ezért nem árt előtte a kézmosás...de ezt megbocsátom neki.

vtina85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ammonium Glycyrrhizinate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Édesgyökér kivonat féle, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használnak. Lásd még édesgyökérkivonat.