KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: agynessd, Módosítva: 2013. június 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Ultrakönnyű testpermet, brazildiós-karamelles illattal.

Kiszerelés: 100ml

Keresem !! TBS brazil dió EDT vagy testpermet
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: vivuss87
Állapot: Mindegy, Helyszín: Akárhol, fizetés: Foxpost

cintialaura

2017. június 28.

Előttem valaki kürtőskalácshoz hasonlította, és ez tényleg helytálló. :) Nagyon fincsi karamellás-vaníliás illata van, ami órák elteltével is megcsapja az orrom.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

anett0422

2017. május 25.

utálom, hogy megszűntették :( imádom!!!!!!

anett0422
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

utálom, hogy megszűntették :( imádom!!!!!!

Nicool89

2016. május 21.

Imádom ezt az illatot! Nyáron nem szeretek parfumozni, ezert a testpermeteket részesítem előnyben! Főleg TBS termékeit. Amikor magamra fújom erős iszonyat édes vaníliás karamellás illata van, de mivel ez testpermet hamar veszít is ebből az intenzitasbol. Kb ha tudom 2 óránként husitem vele a testem. Imádom *****

Nicool89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Damayanti

2015. szeptember 17.

Borzasztó fullasztó, tömény, orrba vágóan gejl és túl édes illat... Üzletben fújtam próbából egyet a csuklómra, de már mentem is volna lemosni, velem volt a vőlegényem is, ő is azt mondta hogy ezt ha jót akarok akkor NEEEE, egyet értünk :) Még jó, hogy egyezik az ízlésünk :)

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Orsika89

2014. április 1.

Kedvenc téli illatom! Olyan, mint a kürtős kalács: karamelles, vaníliás, diós. Jókedvem lesz tőle, és testpermethez képest elég tartós. Alapból az édes illatokat szeretem, tavasszal-nyáron a virágos jegyeket tartalmazó illatokat részesítem előnyben, a vaníliás, fűszeres illatokat pedig inkább télen. Annyira beleszerettem, hogy a sorozat többi tagját is beszereztem!

Orsika89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

rose

2014. február 27.

Csak a leírás alapján rendeltem meg, először a shea illatút szerettem volna, de nem voltam biztos benne, hogy tetszeni fog, így maradtam ennél. Brutális illata van, tömény tejkaramella, egyet fújtam a nyakamra indulás előtt, a buszon meg láttam, hogy mindenki felém szimatol, vicces volt :) Nem a legolcsóbb, de szerintem megéri, megédesíti az esős napokat :) Csak azért adok rá 4 csillagot, mert jobban szeretem a kicsit bonyolultabb illatokat, ami nem ennyire "egyértelmű".

rose
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

bella199

2013. december 18.

Nagyon jó illata van. Először olyan keserű, dió illat érezhető, de pár perc után csillapodik, és a kellemes, édes-cukros illat marad. Kicsit már én is sajnálom, hogy nem az edt-t vettem meg, de majd legközelebb...

bella199
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

ritterdaniella

2013. november 20.

Nagyon fini az illata imádom az ilyen édes illatokat. Nekem úgy tűnik hogy ruhán tovább megmarad mint a bőrömön lehet, hogy az edt. kellett volna megvennem nem a testpermetet.

ritterdaniella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

beauté

2013. november 17.

Amikor befújom magam, akkor elsőre egy picit fura az illata. Meg is ijedtem otthon, hogy lehet, hogy mégsem ezt kellett volna megvenni.. Viszont pár perc múlva isteni édes illatot lehet érezni. 1 hét használat után, most már nagyon szeretem. Lehet, hogy az EDT-et kellett volna megvennem belőle, mert így télen kevés, ha csak ezzel fújom be magamat. De hát testpermet, tehát az nem várható el tőle, hogy olyan tartós legyen mint egy parfüm. Tehát ez miatt nem szeretnék *-ot levonni.

beauté
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

Pearl

2013. október 4.

Nagyon fincsi illat, bár nekem túl égetett cukros, nem tudnám az egész nap ezt szaglászni magamon, így maradtam a vanília illatnál:)

Pearl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.