KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 4290 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. március 11.

Ár:   2190 Ft és 4290 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Kényeztesd a kezeid intenzív hidratálással és élvezd egész nap a brit rózsák ellenállhatatlanul üde illatát."

• Harmatos hidratálás a kezeidnek
  • Azonnal beszívódik, nem hagy zsíros érzetet
  • Kézzel szedett brit rózsák eszenciájával

Ár: 1500 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

missvixen09

2018. május 23.

Az illata nagyon jó (a legjobb a Body Shopos kézkrémek közül, amiket eddig próbáltam), abban viszont nem vagyok biztos, hogy jobban hidratál, mint egy bármelyik másik kézkrém. Ez nem azt jelenti, hogy rossz, inkább pont olyan, mint egy akármelyik másik, drogériában kapható kézkrém.

missvixen09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

honeymoon

2018. március 13.

Nagyon szeretem,hamar beszívódik,nem zsírosít,illata nagyon jó.Télen nyáron használom,és még a többit,mert 3as kiszerelésben vettem.

honeymoon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

JoyTurner

2017. július 30.

Cuki csomagolás, imádatos illat, nulla hidratálás. Ennyi erővel illatosított vízzel is kenegethetném a kezem. Mégis szeretem, olyan csodás rózsaillata van.

JoyTurner
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

szgreta

2017. július 18.

Nagyon kellemes és intenzív az illata,sokáig meg is marad a bőrömön, szinte már olyan,mint egy parfüm. Hamar be is szívódik,könnyű kis krém.
Sajnos a jó illat és szép csomagolás mellett a hidratálóhatása a nullához közelít. Lehet, hogy kevésbé száraz bőrűeknek, vagy nem ebben a hideg időben jobban teljesít,de most használhatatlan számomra. El kellett szaladnom venni egy másik kézkrémet,ez meg megy vissza a fiókba...

update: Nekem nyáron is könnyen kiszárad a kezem,ezért újra elővettem ezt a krémet.Most tökéletesen megfelel, jól hidratál. Úgy tűnik, csak hideg időben kevés.Kap még egy csillagot.

szgreta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

mermaidsRreal

2017. június 18.

Egyszerűen imádom! Az illatával nem tudok betelni és nagyon hamar beszívódik. Tökéletes

mermaidsRreal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

VargaKata15

2017. május 29.

szeretem a TBS kézkrémeket, mert praktikus a csomagolásuk és nyárra napközben épp elegek, gyorsan beszívódnak és nem izzasztják a kezet. Télen napközben és egész évben éjszakára zsírosabbat hazsnálok. Ismertem a British Rose illatot, volt már belőle testvajam, így amikor bementem kézkrémér, meg se szagoltam csak elhoztam: hiba volt. Egyszerűen olyan nagymamás wc illatosító spray illata van... köze nincs a testvaj illatához :/

VargaKata15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Stanczi

2017. január 20.

Nem olyan finom az illata, mint a parfümnek. Ugyan egy borsónyi is elég, hogy rendesen bekenjem a kezem, de nem ájultam el a hatásától. Egész könnyen beszívódik, de nagyon erős és szúrós szagot hagy maga után.

Stanczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

malnaszorp95

2017. január 17.

Nagyon kellemetlennek találom az illatát és a hidratáló hatása is nagyon gyenge. Kézmosás után többször is bekentem vele a kezemet, de semmi. Egyetlen pozitívum, hogy hamar beszívódik. Akinek elajándékoztam, sem lett a kedvence.

malnaszorp95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

LauraHerczeg

2017. január 15.

Nagy kedvencem ez a krém:) nagyon jó illata van, könnyen beszívódik és jól hidratál. Nem lesz zsíros érzetem utánna

LauraHerczeg
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

greta333

2017. január 4.

Nagyon szeretem. Azonnal beszívódik és hidratál, nincs zsíros érzés, csak selymes és puha bőr. Extrém hidratálást nem nyújt, de nekem ez pont elég. Az illata is nagyon tetszik (annak ellenére, hogy nem vagyok oda a rózsás illatokért). Nekem nagyon bevált!

greta333
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színező anyag. (Piros)