KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2017. március 30.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A C-vitaminos hámlasztó gél forradalmi átváltozó géles textúrájának köszönhetően eltávolítja az elhalt hámsejteket és a lerakódott szennyeződéseket az arcbőrről. Mélyen tisztítja, frissíti, puhítja a bőrt, miközben C-vitamin tartalmának köszönhetően segít megőrizni annak ragyogását. Használd sminklemosás után és hidratálás előtt heti 2-3 alkalommal!

• Forradalmi géles hámlasztó textúra
  • Mélyen tisztítja, frissíti és puhítja a bőrt
  • Fáradt, fakó arcbőrre
  • Magas C-vitamin tartalmú camu camu bogyóval

Ár: 5500ft , Eladó: missmarple
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 1.

Meglepő, hogy egy gél állag ilyet tudjon... Viszlát drasztikus bőrradír, mert mostantól sokkal kíméletesebben is lehet eredményt elérni. A leírás szerint forradalmi, lehet, de hogy meghökkentő, az biztos!

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 1.

nesztee

2017. április 16.

Nekem ez az első hámlasztóm, sokáig azt sem tudtam, hogy mi ez és mire jó. Így nincs viszonyítási alapom, de nekem egyenlőre tetszik. Láthatóan leszedi az elhalt hámsejteket, és kíméletes de kissé félek tőle, így nem simogatom sokáig, le is mosom. Az üzletben azt mondták, hogy hetente egyszer kell használni, a tubuson viszont 2-3 naponta az ajánlott, így 3 nap után újra kipróbáltam és megint látványos volt a változás. Amennyire meg tudom ítélni jól teljesít, makulátlan sima, friss és tiszta lesz az arcom. Az ,hogy a C vitaminos ragyogó bőrmennyire teljesül nem tudom, én elhiszem,hogy igen. :D

nesztee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

Antioxidánsok: 3-0-Ethyl Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Honey
Vitaminok: 3-0-Ethyl Ascorbic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.