KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Valódi kakaóvajat tartalmaz, ami selymessé és puhává teszi a bőrt.

• eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • serkenti a bőr vérkeringését
  • szuper puhává teszi a bőrt
  • édes kakaóvaj illatú

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Gyevocska

2017. június 10.

Dühös vagyok!!! Ajándékba kaptam egy kedves barátomtól, mondván ez olyan guszta kis termék. Ja, az lenne. Ha lenne benne kakaóvaj. Mármint ugye valódi! De még hamis sincs!És ha nem lenne tele sárga és piros pöttyökkel az összetevő lista. Ettől azért egy csöppet félrehúztam a számat.
Gyűlölöm, ha félrevezetik az embert, főleg az olyanokat, akik nem nézik meg az összetevőket.
Olcsó alapanyagok, horror áron!
A szaga tényleg fura. A lábszáramra használtam 2x. Semmi különleges, ennyit a radírozó kesztyű is tud.

Gyevocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

Olcsó alapanyagok, horror áron!

malnahal

2015. november 21.

Arcra használom,óvatosan, hiszen nem oda lett kitalálva. Ha rendesen dörzsölném, ahogy a testemet szoktam, lejönne a fél arcom.
Az illata tényleg fura, de nekem tetszik, valahogy megszoktam.
Tényleg puha lesz a bőröm, én meg vagyok vele elégedve. :)

malnahal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 21.

Az illata tényleg fura, de nekem tetszik, valahogy megszoktam.
Tényleg puha lesz a bőröm, én meg vagyok vele elégedve. :)

Adrienn1029

2014. október 29.

Gyengéden és alaposan hámlasztja a bőrt, ugyanakkor az illatával nem vagyok megelégedve.

Adrienn1029
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

Antioxidánsok: Tocopherol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!