KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bebababa66, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

2014-es karácsonyi limitált kiadás

Ünnepi deres áfonya illatú illóolaj

ildinyo

2016. július 18.

Édes-kedves, nem csak ünnepi illat, nagyon szeretem, kellemes, otthonos, tartós illatosító. Imádom, ahogy betölti a lakást.

ildinyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

Illatanyagok: Rose Ketone-4, Delta-Damascone, 2,4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citral, Limonene