KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gina19, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Frissítő, géles-vizes bőrvilágosító eszencia, vörös alga kivonattal. Gyorsan beszívódik a bőrbe és intenzíven hidratálja azt. Az arcbőr napról-napra világosabb, egészségesebb és hidratáltabb lesz. Önts pár cseppet a tenyeredbe vagy egy vattakorongra, majd töröld át vele az arcod minden reggel és este tisztítás és tonizálás után, majd folytasd az arcápolási rutinod szérummal és hidratálókrémmel!

• Hiperpigmentált bőrre
  • Napfoltok, hormonális változásból adódó foltok, szeplők, piros foltok, májfoltok halványítására
  • Fokozza a bőr ragyogását, világosságát és egyenletes bőrtónust varázsol
  • Fokozza a szérum és az arckrém hatékonyságát
  • Frissítő, géles-vizes textúra
  • Használat előtt nem kell felrázni

Ár: 2500 ft , Eladó: balazskrisztii
Állapot: kb félig, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, előre utalás esetén postázok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ilcsike1121

2018. június 14.

Nyáron szoktam használni, nagyon szeretem, mert jól hidratál, könnyű, nagyon gyorsan beszívódik, ami nyáron nagy előny az arcbőrömnek. Isteni az illata, nekem bevált.

Ilcsike1121
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

0bikbik0

2017. december 26.

Megvettem, annak ellenére, hogy alkoholos. Nagyon szerettem volna egy olyan arcravalót, ami valóban hatékonyan halványítja a pigmentfoltjaimat, szeplőimet. Napvédelem ellenére is foltos a bőröm sajnos...
Többféle terméket is használok folthalványításra, és ettől az esszenciától is vártam valami hatást.
DE: rendszeres használat ellenére sem vettem észre semmi látványosat, még most a téli időszakban sem halványít, egy csöppet sem.
Hidratáló hatása érezhető, kellemes, selymes kis folyadék, könnyen felvihető rá a hidratáló krém, az illata is rendben van, de amiért vettem, azt az igéretét nálam nem teljesítette.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 26.

deodata96

2017. december 19.

Csak nemrég sikerült rátalálnom erre a termékre, a pirosodásra hajlamos, télen szörnyen húzódó bőröm köszöni ezt a terméket. Már az első használat után érezni lehet a hatását, és olyan fél óra után már látványos is. Anyukám érzékeny bőrére is kedvező hatással van.

deodata96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

balazskrisztii

2016. szeptember 8.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam, mert egységesebb lett tőle a bőröm, kellemes illata van és nagyon gyorsan beszívódik! Praktikus az adagoló pipettája, nekem egy alkalommal 3 csepp elég is, bízom benne, hogy sokáig ki fog tartani :) Külön megemlíteném, hogy a boltban (Aréna) nagyon segítőkész és tájékozott volt az eladó! :)

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

meszarosklaudia

2016. május 10.

Nagyon érdekelt ez a termék, majd mikor megvettem sem okozott csalódást. Tonizálás után szoktam használni, és amint áttörlöm vele az arcom sokkal tisztább érzetet ad, mint ami a tonik után szokott érni. Az illata miatt pedig külön megéri! :)

meszarosklaudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Betaine
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.