KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   9590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Fiatalságmegőrző éjszakai arcmaszk, mely a havasi gyopár növényi őssejtjeivel táplálja az arcbőrt. Ezt a felszívódó maszkot úgy tervezték, hogy egész éjszakán át az arcbőrön hagyva feltöltse azt, és rugalmasabbá tegye.

• Rugalmassá és simává varázsolja a bőrt
  • A hialuronsavnak köszönhetően optimális hidratáltságot biztosít
  • Elősegíti a bőrsejtek megújulását

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Csokirita

2018. november 5.

Drága és nagyon kipattogtam tőle sajnos. El kellett ajándékoznom mert számomra használhatatlan.

Csokirita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

lha

2018. november 4.

Drága. Ez tény. Fura az állaga. Ez is :) Viszont nagyon kevés kell belőle, sokáig elég. Kellemes az illata, jól elkenhető. Nem lesz tőle nehéz és zsíros a bőröm, ami nekem fontos szempont volt. Ugyanakkor reggelre sokkal rugalmasabb és egészségesebbnek látom az arcom.
A pattanásokon nem segít, de nem is lesz tőle rosszabb.

lha
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 4.

A pattanásokon nem segít, de nem is lesz tőle rosszabb.

Fberni

2018. október 29.

Már majdnem elhasználtam egy tégellyel, nagyon szeretem.Fürdés után használom, hogy lefekvésig beszívodjon, próbáltam napi szinten használni, de pár nap után nem szívta be a bőröm,így csak 2,3 naponta kenem fel akkor teljesen beszívódik.Reggelre nagyon puha és egyenletes lesz tőle a bőröm, szinte már hihetetlen mennyire puha.Az ára elég borsós, de ha elfogy biztos újra veszem, főleg ha le is akciózzák :) )

Fberni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

BlazonIsle

2018. október 23.

Remek az illata, lefekvés előtt kifejezetten nyugtatólag hat rám. A textúra nagyon érdekes, valóban alaktartó, ugyanakkor könnyű felvinni a bőrre. Reggelre maradéktalanul felszívódik és csak a pihe-puha bőr marad utána. A párnán nem hagy foltot, nem maszatolódik szét az ágyneműhuzaton, de ennek ellenére sem tudtam 100 %-ig hozzászokni a "viseléséhez". A pattanásaimra semmilyen hatással nincs, nem gyógyulnak tőle gyorsabban, ugyanakkor újakat sem kapok cserébe. Hosszútávon hozza a termékleírásban írtakat, a bőröm feszesebb, rugalmasabb. Mivel jelenleg a pattanások nagyobb kihívást jelentenek számomra, mint a bőröregedés, az utóbbi hetekben áttértem egy másik éjszakai termékre, de amint a bőröm állapota megengedi heti 2-3 alkalomra szeretném visszacsempészni az esti rutinba. Az ára valóban picit borsosabb, de hosszú ideig kitart egy tégely.

BlazonIsle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

egyedite

2018. október 21.

Az állaga nagyon meglepő, alaktartó. esténként szoktam használni, tényleg kicsit maszk szerű, de nem marad azért a bőrön , hanem beszívódik és nem ragad. Nagyon sokáig elég, hatásos hidratáló.

egyedite
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

Maknae

2018. október 19.

Meglepően hamar éreztem a hatását. Már a 3-4. használat után, a reggeli arcmosás közben feltűnt, hogy mennyivel puhább és simább tapintású a bőröm. Elsősorban öregedés-megelőzés érdekében vettem, és hát öregebb nem lettem tőle, szóval ártani nem árt. :D Mivel még nincsenek látható jelei az öregedésnek az arcomon, ezért nem tudom, "fiatalító" hatása mennyi van. Ha nem találok jobb éjszakai kencét, mire a jelenlegi elfogy, szívesen újraveszem.

Maknae
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

bojudit

2018. október 16.

Nagyon szeretem! Drága, az biztos, de kevés kell belőle, és nagyon sokáig elég. 7 hónapja használom majdnem minden éjszakára, és még mindig egész sok maradt. Ha elfogy, biztosan újra megveszem.

bojudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

cseri88

2018. szeptember 2.

Éjszakára használtam,-mert most fogyott el- reggelre nagyon egészségesnek és rugalmasnak tűnik reggelre a bőröm. Nagyon sokáig elég, de nagyon sokallom még mindig az árát egyszerre, így, ha valakinek lenne eladó, értesítsen:)

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.