KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   9590 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2018. július 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Fiatalságmegőrző éjszakai arcmaszk, mely a havasi gyopár növényi őssejtjeivel táplálja az arcbőrt. Ezt a felszívódó maszkot úgy tervezték, hogy egész éjszakán át az arcbőrön hagyva feltöltse azt, és rugalmasabbá tegye.

• Rugalmassá és simává varázsolja a bőrt
  • A hialuronsavnak köszönhetően optimális hidratáltságot biztosít
  • Elősegíti a bőrsejtek megújulását
  • Egyedi, alaktartó textúrával

TBS The Body Shop Drops of Youth Fiatalságmegőrző Éjszakai Arcmaszk/arckrém - 1,5 ml 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 200 Ft vagy AJÁNDÉK 2.000 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.