KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2017. március 30.

Lelőhely:   The Body Shop
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Drops of Youth™ hámlasztó gél forradalmi átváltozó géles textúrájának köszönhetően eltávolítja az elhalt hámsejteket és a lerakódott szennyeződéseket az arcbőrről. Mélyen tisztítja, frissíti, puhítja a bőrt, miközben növényi őssejtekkel segít megőrizni annak fiatalos kinézetét. Használd sminklemosás után és hidratálás előtt heti 2-3 alkalommal!

• Forradalmi géles hámlasztó textúra
  • Mélyen tisztítja, frissíti és puhítja a bőrt
  • 100% vegán
  • Növényi őssejtekkel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kockasfulu

2017. december 8.

Kellemes illatú, jó állagú zselé. Meglepően jól és kíméletesen hámlaszt, utána puha marad a bőröm, nagyon kellemes élmény. A kiszáradt arcterületekről jelentősen több részt szedett le, a kiszáradt részek eltűntek, úgyhogy más véleményekkel szemben én azt tudom mondani, hogy valóban az elhalt hámréteget szedi le - már ha van valakinek. Nekem a kevert bőr miatt bizonyos részek nagyon igénylik, mások annyira nem. A zsírosabb területekről valóban nem szedett le túl sok hámsejtet, de ott nem is volt mit lényegében.

Az ára az egyetlen negatívum számomra, így azért ez böszmedrága. Sokáig kitart mondjuk, de kisebb kiszerelésben szívesebben és könnyebben megvenném

kockasfulu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Anthaval

2017. december 6.

Mivel elég érzékeny a bőröm, így az üzletben ezt ajánlották nekem. Meggyőződésem volt, hogy csak rá akarnak beszélni, mivel jóval drágább volt, mint a bőrradír, de úgy voltam vele, hogy egye fene, beadom a derekam. Amikor az üzletben kipróbáltam én is azt hittem, hogy maga az anyag csomósodik össze, de több, mint 3 hónapos használat után bátran állítom azt, hogy ez nincs így! Télen-nyáron rettenetesen hámlott az orromnál a bőr, ezt a borzalmas hámlást pedig semmivel se tudtam redukálni, csak ezzel a termékkel. Imádom! Habár érzem, hogy valóban szárítja picit a bőröm használat után, viszont közel sem annyira, mint a bőrradírok.

Anthaval
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

flamingo-80

2017. november 25.

Egyetértek grund-dal; nekem is az az érzésem, hogy nem az elhalt hámsejtek és a szennyeződés áll össze göröngyöcskékbe, hanem maga a termék... Magára a termékre 1*-ot adnék szívem szerint. Nagyon szárít (INCI 2. helyén alkohol??), mivel vékony az arcbőröm, sosem merném heti 1-nél többször használni. A kiszerelés, adagolás, csomagolás, illat mind TBS minőség, de még így sem tudok 2*-nál többet adni. Nem tudom, elhasználom-e valaha...

flamingo-80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

selmeczireka

2017. november 18.

A boltban a kezemen próbáltam, érdekes volt a hatása, "keletkeztek" kisebb darabok a kézfejemen a körkörös mozdulatokat követően, de ekkor még csak arra gondoltam, hogy a gél alakul át. Általában arcradírt használok, így gondoltam, az a tuti megoldás, inkább annál maradok, így hazaérkezésemet követően az esti rutin során jól le is radíroztam az arcomat. Mivel az orrom mellett az őszi-téli időszakban megvastagszik a bőr, alapozó használatakor nagyon látszik (szerintem :)), így a radírozással kicsit túllőttem a célon, és enyhén szólva is pirosra radíroztam a bőrömet. Pedig nem vagyok béna, sőt igazán gyakorlottnak mondanám magam :-). Másnap döntöttem el, mikor még mindig látszott a "remek munkám" hatása, hogy lehet ki kellene próbálnom a gyengédebb módszert, így napokkal később meg is vásároltam ezt a hámlasztót. Hát valóban egy csoda, még csak párszor használtam, de kb. 1 perces finom masszír után úgy lehozta pl. az orrom környékéről a megvastagodott bőrréteget, hogy öröm volt nézni az eredményt. A pórusaim is látványosan kisebbek lettek, bőröm sokkal simább, mint a radírozás után. Illata kissé "gyógynövényes" (?), nem parfümös, de kellemes. A tanácsadó szerint heti 2-3 alkalommal használható nyugodtan, de lelkemre kötötték, hogy a radírozással ne kombináljam :-D, nem fogom. Sajnos az ára húzós, de úgy nézem, hogy hónapokig elég lesz biztosan, mert két pumpányi elég belőle egy használatkor, legalábbis nekem.

selmeczireka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

verus1228

2017. november 5.

Még csak mintát kaptam belőle, azt próbáltam ki de nagyon tetszett ahogy leradírozta az elhalt hámréteget. Először nagyon fura volt, hogy egy gél állagú krémet viszek fel az arcomra és ahogy dörzsölöm úgy kb "szívja magához" a felesleges hám/bőrréteget. Utána a bőröm nagyon puha volt. :)
A teljes terméket még nem vásároltam meg, az árát kicsit sokallom, de mivel sok helyen hallottam/olvastam már hogy lassan fogy, így lehet mégis megveszem. Viszont addig is az ár miatt egyenlőre 4 csillag.

verus1228
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Maknae

2017. október 31.

Általában heti 2, olykor 3 alkalommal használom, ennek ellenére meglepően lassan fogy, szóval az ár ne ijesszen meg senkit! Nagyon finom, puha tapintású utána a bőr; állandóan azt várom, hogy mikor következik végre egy "hámlasztó nap" a naptáramban. :D
(Időnként a pumpáját meg kell tisztítani, mert beleragadhat a kence, más negatívumot nem tudok mondani. :))

Maknae
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Dhewilgirl

2017. október 12.

Sokáig gondolkoztam, hogy megvegyem-e. Arcápolási tanácsadáson mutatták lelkesen a kezemen, kaptam belőle mintát is, ami 2 alkalomra volt elég - az tényleg meggyőzött, fantasztikusan puha lett a bőröm (ez kb 2-3 napig tart), és korábban anyukám fogalmazott úgy, hogy "látványosan megvastagodott a bőröd az arcodon kislányom, nem bántásból, de olyan rinocéroszos" :D, na, ez teljesen eltűnt már attól a 2 használattól. Olvastam külföldi fórumokat, ott azt írták, hogy a kis kukacokat a sűrítőanyag+alkohol kombó okozza. De mivel láttam mit csinál, úgy voltam vele, hogy ennyit megér, nagyjából 100 használatra jó lesz, ennyi belefér.
Azóta már jópárszor használtam, próbáltam többféleképpen kísérletezni vele: este arcmosás előtt felkentem, és koszosabbak, szürkébbek lettek a kukacok. Próbáltam arcmosás után is, olyankor világosabbak. Szóval szerintem maga az összetétel mellett igenis van ott elhalt hámsejt is, főleg, hogy azóta ez a "vastag bőröm" :D tényleg megszűnt. Nekem ez ennyit megér :) És tényleg nagyon lassan fogy, így úgy érzem, jó befektetés volt.

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Freya

2017. szeptember 29.

Termékmintát próbáltam ki belőle, nagyjából 3 használatra volt elég. Szépen leszedte az elhalt hámsejteket, viszont azok gombócokba gyűltek az arcom két oldalán és oda is ragadtak leszedhetetlenül. Próbáltam leszedni arctisztító kefével, arcradírral, arclemosóval, de egyikkel sem jöttek le maradéktalanul.
Másnapra pattanásos lett tőle kicsit a bőröm. A Drops of Light hámlasztót ajánlom helyette, ugyanígy leszedi az elhalt hámsejteket, de érdekes módon az nem ragad.

Freya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

grund

2017. szeptember 21.

Impulzusvásárlás volt, sajnos nem néztem összetevőket előtte. Kicsit parasztvakításnak tűnik, az az érzésem, hogy nem a hámsejtek állnak össze kis csomókba, hanem maga a kence. Amúgy jól tisztít, és finom puha lesz a bőröm tőle, de kicsit átverve érzem magam :) Tapasztaltabbak segítsenek ki, melyik összetevő hámlasztana ebben elvileg?

grund
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

nyunyobella

2017. szeptember 4.

Csodaszer!
A T-zónám folyamatosan hámlott, apró kis száraz részekkel, amibe az alapozó gyönyörűen beleült. Szinte mindent próbáltam szinte semmi változás. Heti 1x használom azóta semmi ilyen gond. Semmi pattanás. És végre szép az alapozásom. Imádom

nyunyobella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Csodaszer!

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.