KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2017. március 30.

Lelőhely:   The Body Shop
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Drops of Youth™ hámlasztó gél forradalmi átváltozó géles textúrájának köszönhetően eltávolítja az elhalt hámsejteket és a lerakódott szennyeződéseket az arcbőrről. Mélyen tisztítja, frissíti, puhítja a bőrt, miközben növényi őssejtekkel segít megőrizni annak fiatalos kinézetét. Használd sminklemosás után és hidratálás előtt heti 2-3 alkalommal!

• Forradalmi géles hámlasztó textúra
  • Mélyen tisztítja, frissíti és puhítja a bőrt
  • 100% vegán
  • Növényi őssejtekkel

Dhewilgirl

2017. október 12.

Sokáig gondolkoztam, hogy megvegyem-e. Arcápolási tanácsadáson mutatták lelkesen a kezemen, kaptam belőle mintát is, ami 2 alkalomra volt elég - az tényleg meggyőzött, fantasztikusan puha lett a bőröm (ez kb 2-3 napig tart), és korábban anyukám fogalmazott úgy, hogy "látványosan megvastagodott a bőröd az arcodon kislányom, nem bántásból, de olyan rinocéroszos" :D, na, ez teljesen eltűnt már attól a 2 használattól. Olvastam külföldi fórumokat, ott azt írták, hogy a kis kukacokat a sűrítőanyag+alkohol kombó okozza. De mivel láttam mit csinál, úgy voltam vele, hogy ennyit megér, nagyjából 100 használatra jó lesz, ennyi belefér.
Azóta már jópárszor használtam, próbáltam többféleképpen kísérletezni vele: este arcmosás előtt felkentem, és koszosabbak, szürkébbek lettek a kukacok. Próbáltam arcmosás után is, olyankor világosabbak. Szóval szerintem maga az összetétel mellett igenis van ott elhalt hámsejt is, főleg, hogy azóta ez a "vastag bőröm" :D tényleg megszűnt. Nekem ez ennyit megér :) És tényleg nagyon lassan fogy, így úgy érzem, jó befektetés volt.

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Freya

2017. szeptember 29.

Termékmintát próbáltam ki belőle, nagyjából 3 használatra volt elég. Szépen leszedte az elhalt hámsejteket, viszont azok gombócokba gyűltek az arcom két oldalán és oda is ragadtak leszedhetetlenül. Próbáltam leszedni arctisztító kefével, arcradírral, arclemosóval, de egyikkel sem jöttek le maradéktalanul.
Másnapra pattanásos lett tőle kicsit a bőröm. A Drops of Light hámlasztót ajánlom helyette, ugyanígy leszedi az elhalt hámsejteket, de érdekes módon az nem ragad.

Freya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

grund

2017. szeptember 21.

Impulzusvásárlás volt, sajnos nem néztem összetevőket előtte. Kicsit parasztvakításnak tűnik, az az érzésem, hogy nem a hámsejtek állnak össze kis csomókba, hanem maga a kence. Amúgy jól tisztít, és finom puha lesz a bőröm tőle, de kicsit átverve érzem magam :) Tapasztaltabbak segítsenek ki, melyik összetevő hámlasztana ebben elvileg?

grund
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

nyunyobella

2017. szeptember 4.

Csodaszer!
A T-zónám folyamatosan hámlott, apró kis száraz részekkel, amibe az alapozó gyönyörűen beleült. Szinte mindent próbáltam szinte semmi változás. Heti 1x használom azóta semmi ilyen gond. Semmi pattanás. És végre szép az alapozásom. Imádom

nyunyobella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Csodaszer!

Scara

2017. augusztus 10.

Termékmintát kaptam belőle, de sajnos nekem többet ártott mint használt :(
2 alkalomra volt elég a minta és bár tökéletesen eltávolítja az elhalt hámsejteket és sima bőrt eredményez, mégis mindkét alkalom után pattanásokat okozott mind az arcomon, mind a homlokomon, pedig rám pattanás csak szökőévente jön :)
A Drop of Light verzió viszont úgy tűnik probléma nélkül működik.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Termékmintát kaptam belőle, de sajnos nekem többet ártott mint használt :(
A Drop of Light verzió viszont úgy tűnik probléma nélkül működik.

atzsirknab

2017. augusztus 9.

Korábban nem használtam hámlasztót, de hiba volt. Soha nem volt olyan puha és felfrissült az arcbőröm, mint ennek a terméknek a használata után. Szépen eltávolítja az elhalt hámsejteket, miközben nem dörzsöli ki a bőrt, mint egy radír. Az ára annyira nem vészes, mivel nagyon kevés kell belőle egy használathoz (én átlagosan hetente 1x szoktam hámlasztani). Csak ajánlani tudom :)

atzsirknab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

viraaag

2017. augusztus 8.

En videokbol szerettem bele es megvettem. Kicsit huztam a szam az ara miatt de uristen eszmeletlen jo! Latvanyosan es csodasan eltunteti az elhalt hamsejteket es nagyon puha lesz tole az arcom :) egyetlen problema hogy nehezen tudom leszedni az arcomrol a hamsejteket de egy dorzsisebb torolkozovel ezt is megoldom :) imadom!! ❤️

viraaag
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

noriii9

2017. július 5.

Már nagyjából 1 hónapja használom és sokkal szebb tőle a bőröm. Nagyon puha lesz a bőröm a használata után.

noriii9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

KataKr

2017. június 18.

Az egyik vásárlásomhoz kaptam ebből a hámlasztóból mintát. Még nem használtam ezelőtt hámlasztót, így kissé megrémisztett de egyben tetszett is a használata. Átlátszó, könnyed gél állaga van. Mikor felvittem és elkezdtem a bőrömbe masszírozni, pár másodperc alatt gyakorlatilag "feloldotta" az elhalt hámsejteket, így ekkor a géllel együtt már a hámsejt gombóckákat is masszírozza az ember a bőrén. Leöblítéskor nagyon síkosnak éreztem a bőröm, de nem tudtam eldönteni hogy azért mert a hámlasztástól lett puha, vagy azért mert nem bírom lemosni. Az arcom egyes részein viszont nagyon nehéz volt a "leoldott" bőrdarabkákat leöblíteni olyan volt mintha odaszáradt volna. Így egy arcmosó kefével is rá kellett segítenem, és még úgy sem volt könnyű, ezért kap csak 4 csillagot. Még meggondolom hogy újraveszem-e, szerintem kipróbálok egy másik hámlasztót is mielőtt döntök.

KataKr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

boltkoros

2017. június 1.

Kedvezményesen jutottam hozzá. Nagyon örültem amikor megláttam egy videóban, hogy már ilyen terméke is van a The Body Shop-nak. Eddig gyümölcsös (kémiai) hámlasztóval még csak professzionális termékek között, kozmetikusnál találkoztam ezért alig vártam, hogy kipróbáljam ezt. Láthatólag jól eltávolítja az elhalt hámsejteke, kis gömbök formájában de nagyon nehézkes eltávolítani a bőrömről ezeket a kis darabkákat. Kb. 3-4 hete használom hetente kétszer és szeretem. Feldobok utána egy maszkot aztán hidratálok és olyan érzésem van mintha új bőröm lenne. :-) Kicsit drága amit ezektől a termékektől már megszokhattunk de egy próbát mindenkinek megér.

boltkoros
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.