KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PiciBia, Módosítva: 2018. május 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A 100% vegán, légies, géles-krémes formulájú testjoghurt 15 másodperc alatt szívódik be a bőrbe és egész nap hidratálja azt. Nedves bőrön is használható, hialuronsav és glicerin tartalma miatt segít bezárni a nedvességet a bőrbe, ráadásul nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzést. Közösségi Kereskedelemből származó organikus mandulatejet tartalmaz.

Fruzsika941210

2018. október 14.

Imádom az epres illatat és azt hogy olyan hamar be szivodik :) nekem teljesen be vált megéri az arat :)

Fruzsika941210
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

nagyerika28

2018. szeptember 17.

Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, viszont elég kevés a hidratálása. Kevés kell belőle, így sokáig elég. Isteni illata van!

nagyerika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

barbianglia

2018. szeptember 3.

Ez a testjoghurt a 3. amit megvettem, rövid idő alatt, előtte egy mandulatejes és egy mangós került a polcra és esténként a bőrömre. Nagyon szeretem hamar beszívódik és finom illatot hagy maga után. Igazi aromaterápia.

barbianglia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

bogyo95

2018. augusztus 10.

Elég száraz a bőröm ezért nem gondolkodtam sokat, hogy kipróbáljam-e, nagyon jól döntöttem. Hihetetlen gyorsan felszívódik, nem ragacsos. Az illata finom. Tökéletesen hidratál. :)

bogyo95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Banszky

2018. augusztus 2.

Isteni,tartós illatú,igazi eper. Száraz bőrömet megfelelően hidratálja ez a könnyed joghurtos állag,gyorsan beszívódik,nem ragad. Újravevős,akár más illatban is de ez mondjuk szerelem első szaglásra. 😍

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

andrej

2018. július 14.

Nagyon tetszik ez a testjoghurt, nagyon trendi! :) Tökéletes nyári testápoló, valóban nagyon hamar beszívódik, nem ragad, a többi TBS testvajhoz hasonlóan ennek sem marad meg az illata, de imádom használni! Tökéletes, nincs hibája, egyszerű és nagyszerű! :)

andrej
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

Marcsika0720

2018. május 18.

Tavaszra, nyárra szerettem volna valami könnyedebb testápolót mert amit télen használtam mostmár túl soknak éreztem. Olyat szerettem volna ami könnyed állagú, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet és nem ragad. Sok helyen szembejött velem a TBS új testjoghurtjai és nagyon birizgálta a fantáziám, hogy vajon milyen lehet. 🤔 Aztán úgy döntöttem, hogyha már annyira jókat hallottam róla a Youtube on akkor beadom a derekam és ezt az epres változatot megrendelem. Nagyon igényes a tégely. Az állaga álom, tényleg olyan mint a joghurt 😋. Az illata mennyei, legszívesebben kikanalaznám a dobozból. Nagyon kevés is elèg belőle, így bár kevésnek tűnik a mennyiség, sokáig elég lesz. Nekem nem extra száraz ilyenkor a bőröm úgyhogy bőven elég ez a hidratálás. Nagyon száraz bőrűeknek lehet ez kevés. Örülök hogy kipróbáltam arra nagyon kíváncsi leszek hogy a 40 fokokban milyen lesz de eddig nálam tutinyerő. Az ára mondjuk kicsit borsos, mint a legtöbb TBS terméknek. Emiatt de csak is az ár miatt levonok egy csillagot viszont ez a termék minőségéből nem von le. Imádom ❤️

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

flamingo-80

2018. május 16.

Szuper, hogy 100% vegán, az illata is kellemes, és tényleg hamar beszívódik, élmény együtt használni a tusfürdőjével. Viszont a hidratálása sajnos még így a tavaszi-nyári időszakban is édeskevés. Talán normál vagy zsírosabb bőrűeknek megfelelő.

flamingo-80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

BriBerecz

2018. május 10.

Szuper illata van, nagyon könnyen szárad és nem ragad. Imádom.

BriBerecz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Szuper illata van, nagyon könnyen szárad és nem ragad. Imádom.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színező anyag. (Piros)