KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. november 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Varázslatos illatú, szappanmentes tusfürdő eperkivonattal, amely tisztítja és puhítja a bőrt.

Ár: 690 , Eladó: tundying
Állapot: 1x próbált, utazó kiszerelés, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta
TBS The Body Shop Epres/eper Ajakvaj/ajakápoló/ajakbalzsam + tusfürdő szett
Ár: 2.100 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (még védőfóliával), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
zsofia960217

2019. január 3.

Imádtam az eper illatát. Állaga megfelelő, funkcióját tekintve (tisztítás) tökéletes. Viszont semmi extra nincs benne, nem éreztem puhábbnak a bőrömet tőle, igaz nem is szárította. De ennyit egy 300 ft-os baleás tusfürdő is tud.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

roseanne

2019. január 1.

Epermániásoknak kihagyhatatlan! Nekem a kisfiam használta leginkább. ;) Szerettük az illatát, állaga is szuper, adagolása, lehetne pumpás. Ajánlom.

roseanne
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

CeCeDrake

2018. december 30.

Epres gondoskodó fantázianevű doboz egyik darabja.
Klassz állaga van, az illata jó, a funkcióját ellátja, jól tisztít. Kicsit szárít, de a géles tusik közül szinte mind.
Mielőtt eper undorom lesz, el is fogy.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Epres gondoskodó fantázianevű doboz egyik darabja.
Mielőtt eper undorom lesz, el is fogy.

nagyerika28

2018. szeptember 16.

Jobban szeretem az olajos vagy krémes tusfürdőket. Semmi extra nincs benne, egyedül az illata isteni!

nagyerika28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

gothy

2018. augusztus 25.

Még a régi csomagolásban volt meg, nem igazán szerettem, olyan kis semmilyen illata volt (egészen pontosan málnaszörp). Tipikusan az "egynek elment" kategória.

gothy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

fanni06

2018. július 27.

Ajándékba kaptam, nagyon imádtam, viszont az árát sokallom.

fanni06
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Ajándékba kaptam, nagyon imádtam, viszont az árát sokallom.

pacsirszkyh

2018. május 26.

Az illatát imádom, azonban szárító hatást tapasztaltam, rögtön igényli a testápoló használatát!

pacsirszkyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

wildrose

2018. május 5.

Cuki piros színű, finom, de kissé mű eperillatú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, nem szárít.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 5.

papaitimi0

2018. március 22.

Nagyon finom az illata. Mint az eperdzsem. Ahhoz képest,hogy zselé állagú nem csúszik le a tenyérről. Sajnos az illata nem tartós, de ettől függetlenül nagyon szeretem.

papaitimi0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

hercegno44

2018. március 6.

Hihetetlen finom illata van, természetes érzetem és illatom van zuhanyzás után. Nem túl olcsó a méretéhez képest, de ha minőségit keresünk, akkor mindenképp megéri. Én ajándékba kaptam, de ennyi pénzért magamnak nem veszek ilyen kis kiszerelésben tusfürdőt.

hercegno44
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó, kelátképző (a krémben a víz révén lévő fém ionokat semlegesítő) és felületaktív anyag.