KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. november 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Varázslatos illatú, szappanmentes tusfürdő eperkivonattal, amely tisztítja és puhítja a bőrt.

TBS The Body Shop Epres/eper utazó tusfürdő gél - 60 ml
Ár: 800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
TBS The Body Shop Epres/eper Testápoló + Tusfürdő utazó szett (2x60 ml)
Ár: 1600 Ft , Eladó: minaya

pacsirszkyh

2018. május 26.

Az illatát imádom, azonban szárító hatást tapasztaltam, rögtön igényli a testápoló használatát!

pacsirszkyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

wildrose

2018. május 5.

Cuki piros színű, finom, de kissé mű eperillatú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, nem szárít.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 5.

papaitimi0

2018. március 22.

Nagyon finom az illata. Mint az eperdzsem. Ahhoz képest,hogy zselé állagú nem csúszik le a tenyérről. Sajnos az illata nem tartós, de ettől függetlenül nagyon szeretem.

papaitimi0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Mandarindream

2018. március 22.

Fogjuk rá, de nem egy nagy szám, újra meg sosem venném. Gyengécske, alig valami. Gyerekfürdetőnek elmenne. Kirobbanóan eper??? Lapos.

Mandarindream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 22.

hercegno44

2018. március 6.

Hihetetlen finom illata van, természetes érzetem és illatom van zuhanyzás után. Nem túl olcsó a méretéhez képest, de ha minőségit keresünk, akkor mindenképp megéri. Én ajándékba kaptam, de ennyi pénzért magamnak nem veszek ilyen kis kiszerelésben tusfürdőt.

hercegno44
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

cserpesreka

2018. január 13.

Karácsonyi csomagban kaptam meg, és imádom !! :) igazi kis eper bomba a csomag. Ez a tus fürdő átlagos, semmi extra dolgot nem ad, nem táplál és nem is szárít. Kicsit drága, de mint általában az összes TBS tusfürdő.

cserpesreka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Manhattanlove

2018. január 13.

Szamomra semmi extra. Illata felig finom, felig eleg termeszetellenesen mű :D az en iszonyatosan hidratalt boromet kepes volt egy hasznalat utan szaritani, amin durvan meglepodtem. Atlagosan habzik, tisztit. Az illata egy percig nem marad meg. A 300 forintos baleas tusfurdoim is jobbak ..

Manhattanlove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Pinklady94

2017. december 1.

Egyszerűen imádom a The Body Shop termékeit. Nemcsak tusolás közben hanem a tusolás után is érzem magamon az eper finom illatát. Kicsi is elég lenne belőle és sokáig tartana de nem bírom ki hogy ne nyomjak belőle duplán. Biztos vagyok benne ha elfogy újra fogom venni.

Pinklady94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 1.

Dhewilgirl

2017. október 24.

Update :( Az előzőből kimaradt, hogy akkor pamacsra vittem fel és így a habjával "érintkeztem" csak igazából. A hétvégére elvittem utazáshoz, ahol simán használtam, és az első este után olyan lett a kezem, mint akinek épp lerohad a keze - foszlott le mindkét tenyeremről a bőr. Semmi mást nem használtam aznap, így csak ez okozhatta. Reggelre se jött rendbe (volt nálam kézkrém), alig tudtam berakni úgy a kontaktlencsémet, hogy ne dugdossak lefoszló bőrdarabokat is a szemembe... Másnap este inkább folyékony szappannal fürödtem, harmadnap estére pedig rendbe is jött a kezem nagyjából, bár kb napi 5ször krémeztem 2 napig. Ha kicsit kihevertem, akkor lehet megpróbálkozom vele még egyszer, ugyanúgy pamaccsal. De sose nézett még ki így a kezem korábban :( Így 5 csillagból 1 csillag, mert nem gondolnám, hogy ez normális dolog egy tusfürdő esetén... (Hacsak nem a lejártakat osztogatták ajándékba a boltban, de bízom benne, hogy nem ez történt).

Egy álom :) Az őszi ajándékcsomagban volt kis kiszerelésben, már amikor beleszagoltam, akkor imádtam. Kis ideig zuhanyzás után is megmarad az illata, és nem szárítja a bőrt se. Lehetséges, hogy beszerzem majd a nagy kiszerelést is, mert ez a zuhanyzás közben mindent beterítő igazi eperillat...ezt nem lehet nélkülözni sokáig :)

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

anettvagyok

2017. június 15.

Még zuhanyzás után is lehet érezni, nagyon kellemes, igazi eper illata van, de igazából annyira nem nagy szám.

anettvagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó, kelátképző (a krémben a víz révén lévő fém ionokat semlegesítő) és felületaktív anyag.