KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. november 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Varázslatos illatú, szappanmentes tusfürdő eperkivonattal, amely tisztítja és puhítja a bőrt.

TBS The Body Shop Epres/eper utazó tusfürdő gél - 60 ml
Ár: 750 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
TBS The Body Shop Epres/eper Testápoló + Tusfürdő utazó szett (2x60 ml)
Ár: 1500 Ft , Eladó: minaya

nagyerika28

2018. szeptember 16.

Jobban szeretem az olajos vagy krémes tusfürdőket. Semmi extra nincs benne, egyedül az illata isteni!

nagyerika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

gothy

2018. augusztus 25.

Még a régi csomagolásban volt meg, nem igazán szerettem, olyan kis semmilyen illata volt (egészen pontosan málnaszörp). Tipikusan az "egynek elment" kategória.

gothy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

fanni06

Korcsoport: < 18
2018. július 27.

Ajándékba kaptam, nagyon imádtam, viszont az árát sokallom.

fanni06
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 27.

Ajándékba kaptam, nagyon imádtam, viszont az árát sokallom.

pacsirszkyh

2018. május 26.

Az illatát imádom, azonban szárító hatást tapasztaltam, rögtön igényli a testápoló használatát!

pacsirszkyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

wildrose

2018. május 5.

Cuki piros színű, finom, de kissé mű eperillatú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, nem szárít.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 5.

papaitimi0

2018. március 22.

Nagyon finom az illata. Mint az eperdzsem. Ahhoz képest,hogy zselé állagú nem csúszik le a tenyérről. Sajnos az illata nem tartós, de ettől függetlenül nagyon szeretem.

papaitimi0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Mandarindream

2018. március 22.

Fogjuk rá, de nem egy nagy szám, újra meg sosem venném. Gyengécske, alig valami. Gyerekfürdetőnek elmenne. Kirobbanóan eper??? Lapos.

Mandarindream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 22.

hercegno44

2018. március 6.

Hihetetlen finom illata van, természetes érzetem és illatom van zuhanyzás után. Nem túl olcsó a méretéhez képest, de ha minőségit keresünk, akkor mindenképp megéri. Én ajándékba kaptam, de ennyi pénzért magamnak nem veszek ilyen kis kiszerelésben tusfürdőt.

hercegno44
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

cserpesreka

2018. január 13.

Karácsonyi csomagban kaptam meg, és imádom !! :) igazi kis eper bomba a csomag. Ez a tus fürdő átlagos, semmi extra dolgot nem ad, nem táplál és nem is szárít. Kicsit drága, de mint általában az összes TBS tusfürdő.

cserpesreka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Manhattanlove

2018. január 13.

Szamomra semmi extra. Illata felig finom, felig eleg termeszetellenesen mű :D az en iszonyatosan hidratalt boromet kepes volt egy hasznalat utan szaritani, amin durvan meglepodtem. Atlagosan habzik, tisztit. Az illata egy percig nem marad meg. A 300 forintos baleas tusfurdoim is jobbak ..

Manhattanlove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó, kelátképző (a krémben a víz révén lévő fém ionokat semlegesítő) és felületaktív anyag.