KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ritterdaniella, Módosítva: 2014. július 10.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

A The Body Shop "A világ illatai" sorozatának 2014 júliusában megjelent illatcsaládjába tartozó testpermet.

Virágos-aquás illat.

Felső jegyek: pezsgő mandarinolaj
Szívjegyek: egy csokornyi gyengéd lótuszvirág és damaszkuszi rózsaolaj
Alap jegyek: friss, óceáni jegyek

Ár: 2500 , Eladó: knoemi07
Állapot: Új, Helyszín: Pétfürdő, fizetés: fizetés banki utalással, ajánlott postával küldöm: 500 Ft

ildinyo

2016. július 14.

Könnyed, édes-virágos nyári illat, elég tartós, kellemes, nem tolakodó.

ildinyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

Könnyed, édes-virágos nyári illat, elég tartós, kellemes, nem tolakodó.

noemimehesova

2015. március 17.

Finom, nyárias illat. Mintát kaptam, nekem nem jött be, de szerencsére nem volt tartós.

noemimehesova
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Citronellol, Geraniol, Citral, Anise Alcohol