KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: N.A., Módosítva: 2015. november 18.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyed és hidratáló alapozó, mellyel minden nap a legtöbbet hozhatod ki a bőrödből. Természetes rózsavízzel gazdagítottuk, így még frissebb és könnyedebb a textúrája. Engedi lélegezni a bőrt, miközben hidratálja is.

• 24 órás hidratálás
  • Könnyed formula 15 faktoros fényvédelemmel
  • Természetes hatás

Ár: 4500 , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

EperkeDaisy

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 16.

Számomra használhatatlan.Csúszik,ragad,beleül a pórusaimba és az illata is borzasztó.

EperkeDaisy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

vivienlovesit

2017. június 29.

Egyáltalán nem használok alapozót - hál' Istennek, nincs is rá szükségem és nem is szeretem ezt a "maszkos" érzést a bőrömön. Ezt a terméket egy The Body Shop sminkelés során tették a bőrömre és meglepő módon nem éreztem kényelmetlennek a viselését! A Kyoto Blossom 015 árnyalat volt rajtam ebből a Fresh Nude vonalból, de nekem nagyon bevált! ♡ Jól fed, természetes finish. Mindenképpen megéri az árát!

vivienlovesit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

ivor

2017. április 6.

Nálam egy alapozónál a legfontosabb elvárás, hogy úgy fedjen, hogy közben természetes, nem maszkszerű hatást biztosít, nem nehéz és nem ül bele a pórusokba és a ráncokba, ugyanakkor nem is fénylik át tőle a kombinált bőröm fél óra után..ja, és ráadásul a színe is stimmel. Mission impossible-nek tűnt, de aztán megtaláltam ezt az alapozót, fél év alatt el is használtam belőle egy üveggel, mint a huzat. Most épp mással próbálkozom, de nagyon úgy tűnik, kár volt hűtlenkednem, egyelőre nálam nincs olyan, aki überelné ezt a terméket.

ivor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

dustyrose

2017. március 9.

Az én bőrömmel sajnos nem lettek barátok. Engem iszonyatosan zavar, hogy nem szárad meg - össze-vissza csúszkál az arcomon , valahogy nyálkásnak érzem a tapintását - és púderrel sem lehet nagy változást elérni, vagy kis részekre oszlik az arcomon , vagy továbbra is elmozdul ha véletlenül bármi hozzáér.A színe tökéletes lenne, főleg azért vettem meg mert a leginkább hófehér bőrre passzoló szín volt, amit bármelyik boltban találtam .Pozitívum, hogy nagyon szépen eldolgozható.Sajnos számomra használhatatlan.

dustyrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

Mina

2017. január 5.

Évek óta elkísér ez az alapozó és még sohasem csalódtam benne. Idén újítani szerettem volna, de rájöttem nem találok nála jobbat. Kombinált bőröm miatt inkább a vízbázisú termékekre esküszöm, amik sajnos gyengébb fedésűek, azonban hála a The Body Shopnak a mindennapos és az esti sminkhez is tökéletes fedést nyújt miközben lélegzik a bőröm. Talán az egyetlen alapozó ami nem tömítette el a pórusaim. Plusz pont jár érte, hogy télen nem kell alá hidratálnom, hiszen ezt maga az alapozó is elvégzi.

Mina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

gumibogyo11

2016. december 16.

Úgy két éve vettem meg a Macadamias szín van meg világos bőrömhöz.
Bár nem használok sok alapozót és nem is gyakran azt gondolom h a többi alapozóhoz képest amiket használtam ez a legszuperebb. Erre mindig akkor jövök rá amikor egy másik alapozó vagy korrektor kerül az arcomra, a különbség ég és föld. Először is könnyű és nem lesz maszkos arcom, nem fekszik a ráncokba. Anno ajánlották hozzá az ecsetet amit elég drágának tartottam, úgyhogy egy jódarabig csak az ujjammal használtam. Aztán vettem hozzá egy ecsetet tényleg sokkal jobb lett és kevesebb is kell így, nemrég pedig beruháztam egy profibb ecsetre, azzal meg már tényleg mesés. Mostmár a végefelé jár de szerintem újravevős lesz.

gumibogyo11
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Úgy két éve vettem meg a Macadamias szín van meg világos bőrömhöz.

Gloriaaaaaaaaa

2016. november 12.

Nagyon jo!!!!! Nekem egesz nap fent van de megsem tunik vakolatnak es nem kell belole sokat hasznalni

Gloriaaaaaaaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

candus

2016. október 23.

Nagyon szeretem, pedig nekem általában az erősebb fedést adó, maszkhatású alapozók állnak a szívemhez közel. A Bali Vanilla árnyalatot birtoklom, tökéletesen passzol a bőrömhöz. Szeretem, hogy könnyű az állaga, a fedése nem erős, de mégis szépen építhető, az én pórusaimba nem megy pele, sokáig fent marad az arcomon, jól el lehet dolgozni ecsettel és nem oxidálódik. Szerintem újra fogom vásárolni, ha elfogy.

candus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 23.

tothbarbara74

2016. október 12.

Szerintem egy nagyon jó kis alapozó, a színválaszték lenyűgöző, felkenve erősen bőrfényű, enyhe-közepes, kissé építhető fedéssel. Tartóssága nem kiemelkedő, de primerrel szépen bírja és frissíthető is akár mindenféle maszkhatás nélkül. A fényessége miatt a pórusokat púder nélkül kissé kiemelheti, de amiért nagyon szeretem, az az, hogy púderrel is szép, egyáltalán nem "ül" meg rajta a púder, ami még a jóval drágább árkategóriában is probléma szokott lenni nálam. Nap közben egyszer kell 6-7 óra után kifényesedés miatt púdereznem vagy javítanom, de utána az esti lemosásig szépen bírja. Ezen kívül a kisebb ráncocskákkal nagyon szépen bánik, nem ül bele és a nap folyamán sem gyűlik össze pl. az államnál, ami más (ennél sokkal drágább) alapozóval szintén gyakori problémám. Nagyon hasonlít tulajdonságaiban az Armani lasting silkre, csak ez kissé szilikonosabb, töményebb állagú, de felkenve nagyon hasonlóan viselkednek rajtam, de ez szebben mutat a ráncaimon és nem gyűlik össze sehol a nap folyamán, amannak viszonyt szebb a bőrfénye. Ár érték aránya simán 5*

tothbarbara74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 12.

n6ra

2016. október 8.

Az eladó lány beszélt rá erre a drágábbik verzióra. A boltban a csuklómra felkenve jónak tűnt a legvilágosabb árnyalat. Otthon az arcomra felkenve viszont úgy néztem ki mint egy hulla nagyon nem tetszik magamon. Nagyon nagy csalódás volt ez az alapozó pedig sokat vártam tőle. A nap végére pedig teljesen foltosan hámlott az arcom.

n6ra
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag