KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: N.A., Módosítva: 2015. november 18.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyed és hidratáló alapozó, mellyel minden nap a legtöbbet hozhatod ki a bőrödből. Természetes rózsavízzel gazdagítottuk, így még frissebb és könnyedebb a textúrája. Engedi lélegezni a bőrt, miközben hidratálja is.

• 24 órás hidratálás
  • Könnyed formula 15 faktoros fényvédelemmel
  • Természetes hatás

Ár: 5000 , Eladó: thaly
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nagylóc, fizetés: Fizetés banki utalással. Postán küldöm

orsisro

2018. július 12.

Meg vagyok vele elégdve, max studio fix alapozóm mellé vettem, mint könnyedbb, nyári alapozó. Akinek nagyobb bőrhibái vannak azok csak korrkterral tudják használni, a fedése tényleg maximum közepes. Először elég fényes is, a kritikus részekre szoktam tenni púdert. Óràk múlva fényesebb lesz, de még az sem csúnya, illetve minden alapozónál ez történik velem. Akiknek kifejezetten zsírosodó a bőre, azoknak nagyon nem ajánlom ezt az alapozót. Száraz vagy normál bőrhöz tudom elképzelni.

orsisro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Ramona01

2018. július 11.

Az egyik legjobb alapozó, amit próbáltam. A fedését egy enyhe közepesnek mondanám, de mivel nincsenek bőrhibáim, számomra ez teljesen megfelel. Szépen egységesíti a bőrt, természetes hatású, kényelmes viselet. Napközben átfényesedik, de ezt el tudom nézni neki. :)

Ramona01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

juditunk

2018. április 26.

Kicsit jobban fed, mint egy bb krém, az állaga és az illata kellemes.
De nem igazán szerettem, a pórusaimat nagyon kiemelte.

juditunk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 26.

Kicsit jobban fed, mint egy bb krém, az állaga és az illata kellemes.
De nem igazán szerettem, a pórusaimat nagyon kiemelte.

Cintia9603

2018. március 21.

Kb fél évig használtam, a mac studio fix alapozó helyett kerestem valami olcsóbb alternatívát, de nem érte meg. Nagyon rossz hatással volt a bőrömre, minden használat után kijött rajtam minimum egy piros pattanás szerűség, amit sokszor ki sem lehetett nyomni, csak be volt gyulladva. Szóval akinek egyébként is pattanásra hajlamos a bőre, annak semmiképp nem ajánlom. Egyébkent a színe nagyon természetes, ezért tetszett meg, a fedése sem rossz, de ezen kívül sajnos nem tudok több pozitívumot mondani.

Cintia9603
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

Trudkova

2018. március 11.

Egy ideje már keresek valami természetesebb alternatívát az egyébként szuper MAC alapozóm helyett. Pozitívum, hogy sok árnyalat van belőle, még az én fehér bőrömre is gondoltak. Kaptam ebből egy kis mintát, egészen jónak is tűnt eleinte. Megvettem egy üveggel, de már a 2. használat során csalódnom kellett, pár óra alatt gyakorlatilag eltűnt az arcomról. Az államon egy órát sem bír ki, nagyon kiemeli a száraz foltokat és beleül minden pórusomba. Több esélyt adtam neki, mert legalább lélegzik alatta az arcom, de közelről borzalmasnak látom magam. Mindenkinek más a bőre, lehet, hogy másnak szuper ez az alapozó, de nekem sajnos nem jött be.

Trudkova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

orchidea8627

2018. február 15.

Egy ideje kerestem egy könnyű, bőrfényű, természetes hatású, de mindemellett közepesen fedő alapozót.
A TBS bronzosítóját leszámítva eddig nem nagyon nézegettem a sminkeket, de szerencsére most valamiért mégis betévedtem a boltba.
Szuper a színskála, rengeteg szín van, rózsás és sárgás árnyalatok is. Az enyém a 012-es Bora Bora árnyalat, szép világos, enyhén sárgás tónussal.
Szépen beleolvad a bőrbe, tartós de ha hozzáérsz akkor nem érintésálló, ezzel jó számolni. Nekem elég macerás a bőrtípusom, erősen vízhiányos de kifényesedik, a pórusaim viszonylag nagyok és sajnos pattanásokra is hajlamos vagyok.
Ez az alapozó viszont nem hangsúlyozza ki a pórusokat és a nap végére is szép, egy egészen picit kifényesedik de olyan egészséges fénye lesz, nem zsíros hatású. Illetve ami még nagy pozitívuma hogy nem töredezik meg a bőrön az alapozó, nem lesz “cakey” és nem kopik foltosan.

Sajnos arra lettem figyelmes hogy nap végére oxidál rajtam a színe és sötétebb lesz mint kellene. 😞

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

orsiberta

2018. január 18.

Ez az alapozó egy könnyed fedésű viselet, kellemes, friss illattal, ezért nem ajánlanám azoknak akik teljes fedést keresnek.
Ha felrakom úgy érzem hogy kicsit még átüt a pirosság az arcomon, ennek ellenére én szeretem, mert nagyon jó mindennapos viselet.

orsiberta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Panda90

2017. november 13.

Egy ideje szemezgettem vele, de szerencsére Joy napokon meg tudtam vásárolni akciósan. Külön dicséret a Body shopnak, hogy sok árnyalatban kapható. Végre találtam egy olyan alapozót, ami tökéletesen illik a bőrszínemhez és nem érzem azt, hogy "valami" van az arcomon. Gyengébb a fedése, ezért azoknak ajánlom akik csak egyenletesíteni szeretnék a bőrüket és nem pattanásokat elfedni vele. Az illata kellemes és mivel hidratálót is tartalmaz, ezért remek a szárazabb bőrűeknek.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

SztanikMona

2017. november 2.

Egy TBS sminkelés alkalmával vettem még a nyáron. Most már sötét nekem. Elhasználom, de újra venni nem fogom az ára és az miatt, hogy én csak webshopból tudnám megvásárolni.

SztanikMona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

cicababa

Korcsoport: >54
2017. október 25.

Valóban kicsit olajos az elején, de ez felvitel után hamar meg is szűnik. Könnyed fedésű (pl. a szeplőim átlátszanak kissé). Délutánra átfénylik, kicsit utána kell púderezni. Nem rossz, ne nem is nagy szám. Szépek a színei, van rózsaszínes és sárgás árnyalat is. Szerintem jó kis átlag, ehhez képest viszont dágán adják. Általában is ez a véleményem a TBS termékekről. Jó dizájn, érdekes illatok stb., viszont egyik sem csodaszer. Nem tudnak többet az átlag drogériás termékeknél. Ez különösen az arckrémekre igaz.

cicababa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag