KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

2016-os karácsonyi limitált kiadás

"Piros gyümölcsök édes-cukorkás illatát zártuk limitált kiadású Havas bogyós gyümölcs tusfürdőnkbe, mely igazi karácsonyi élménnyé varázsolja a tusolást. A vörös áfonya, a fekete ribiszke és málna friss illatjegyei keverednek a fehér virágok, krémes praliné és édes vanília illattal, mely teljessé teszi a téli erdőt idéző illatkavalkádot."

• Szappanmentes formula
  • E llenállhatatlan piros bogyós gyümölcsillat
  • Észak-Amerikából származó vörös áfonyával

matoedit

2017. január 12.

Az illatát imádom, ezért is adom neki az egy csillagot. Borzalmasan kiszárítja a bőrömet, egyáltalán nem hidratál.

matoedit
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Stanczi

2016. december 28.

Ajándékba járt a vásárlás mellé egy karácsonyi limitált tusfürdő ennek tetszett egyedül az illata. Amúgy nem rossz kis tusfürdő, jól habzik, nekem már néha túl édes az illata, a kupakja elég jól záródik és nem jár le (de a körmöm se törik bele), amúgy nem adnék ki ennyi pénzt érte. Így az ünnepek alatt csak ezt használtam, mert pászolt a fílinghez, viszont biztos nem veszem újra.

Stanczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Bringa11

2016. november 28.

Még mindig imádom a TBS gyümölcsös tusfürdőit, ennek is valami eszméletlen fincsi illata van, nagyon szeretek vele fürdeni. Viszont azt tapasztaltam, hogy ugyan ezen márka maracuja és eper illatú tusfürdője sokkal jobban habzik így kevesebb is kell belőlük és kiadósabbak is, mint ez. Szóval egy picit csalódott vagyok emiatt, de nem bántam meg, hogy megvettem mert ez a fantasztikus illat némileg kompenzál. :) Annak meg külön örülök, hogy végre rájöttek arra, hogy a régi csomagolás nem éppen a legjobb döntés volt, a kupakot nehezen lehetett kinyitni (vizes kézzel még nagyobb kihívást jelentett). A mostanival teljesen elégedett vagyok, könnyű használni.

Bringa11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

eniko04

2016. november 15.

Még mindig nagyon szeretem ezeket a szappanmentes tusfürdőket, bármelyiket használtam, nem jött elő az ekcémám. Lehet én működök rosszul, mert érzékeny ekcémás bőrre ajánlani szokták a szappanokat és én próbálgattam őket sokáig, de mind a kukában végezte, mert csak rontottak a helyzeten... Persze, tényleg nem olcsó 250 ml tusfürdő 1890 Ft-ért, de mikor rájöttem, hogy a szappanmentes tusfürdők nekem beváltak, hiába kerestem rá alternatívát, mert csak jóval drágábban találtam, általában valamilyen natúr illatban...
Ebből a havas erdei gyümölcsből sokkal jobban tetszik a testvaj gyümölcsjoghurtos illata. Ez valahogy édesebb... málnás selyemcukor illata van, ettől függetlenül jó termék.

eniko04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Honey, Propylene Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!