The Body Shop

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   240 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: flamingo-80, Módosítva: 2017. július 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Zsíros

Fuji Green Tea frissítő és tisztító fejbőrradírunk igazán mesés élménnyé teszi a hajmosást! Használd minden második vagy harmadik hajmosásnál sampon helyet a makulátlanul tiszta és szép fejbőr haj érdekében. Japán zöld tea levelekkel, mentollal, etióp mézzel és sókristályokkal tisztítja és radírozza a fejbőrt. Nedves hajon úgy habzik mint bármilyen sampon, de intenzíven tisztítja és frissíti a fejbőrt és a hajat is. Egészséges fényt ad a hajnak.

• Intenzíven tisztít, radíroz és frissít
  • Makulátlanul tisztává, ragyogóvá és puhává teszi a hajat, megemeli a hajtöveket
  • Japán zöld tea levelekkel, mentollal és Közösségi Kereskedelmi etióp mézzel gazdagítva
  • Szilikonmentes formula

Kriszti92

2017. november 6.

Vegyes véleménnyel vagyok,mert a korpákat jól megszüntette,de a zsírossággal csodát nem tett,a hűsítő érzés nyáron jó volt,de mostanra úgy érzem hanyagolható lenne,enélkül is elég lenne ez a termék. Ja és igen lányok be kell vizezni amikor masszírozod be a fejbőrödbe,mert különben nehezen tudjátok lemosni,ne lepődjetek meg ha zsíros érzetet kelt.Ez az egyik hátránya hogy nagyon sokszor ki kell öblíteni a hajat :(
Nem veszem újra,drága ahhoz és csak közepes nálam ez a termék.

Kriszti92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Nem veszem újra,drága ahhoz és csak közepes nálam ez a termék.

PewPew

2017. november 1.

Kellemes a használata, nekem nagyon habzott és tisztának éreztem tőle a fejbőröm. Szép fényes, puha lett tőle a hajam. Hátránynak érzem, hogy hamarabb zsírosodik tőle a hajam.

PewPew
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

lucintaa

2017. szeptember 21.

Sajnos én le fogom pontozni, mert nekem egyaltalán nem vált be. :( A Vichy peeling-es samponja óta izgatja a fantáziám egy ilyesjellegű termék, Édesanyám pedig ezt megvette. És mivel ő szereti, adott egy kis tégelybe, hogy tudjam tesztelni.
Lehet, csak én voltam a béna...de nekem egyáltalán nem habzott, akárhogy próbáltam masszírozgatni, ráadásul nem kerített hatalmába az a kellemes érzés, hogy sós érzetű dolog van a fejemen. Nem csinált semmit, nem radírozott, nem tisztított...csak annyi, hogy mikor lemostam, a hajam puha lett. Az illata viszont finom, de nálam ennyiben ki is merültek a pozitívumai.
Sajnálom, pedig bíztam benne. Szerencse, hogy nem vettem meg, ehhez a tapasztalathoz drága lett volna.

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

csicsi86

2017. augusztus 3.

Mérsékelten habzik, hátközépig érő, vastag szálú, festett hajamra két teáskanányi elég volt egy mosásra. Puha, lágy, kellemes illatú lett tőle a hajam. Nem szárította vagy nehezítette el. Nekem tetszik, noha kissé drága. Szerintem sokáig elég lesz.

csicsi86
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Mayasos

2017. július 25.

Nekem nagyon bejött! Nagyon kellemes a használata, valóban frissít és gyönyörű fényes lesz tőle a hajam.

Mayasos
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Honey, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract