KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1990-2990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kató, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   1990-2990 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Korpásodás elleni sampon gyömbérkivonattal, tápláló Community Trade mézzel és erősítő panthenollal gazdagítva.

Josie91

2017. április 24.

Nálam csodaszer! Próbáltam már mindent, a a mindenmentes babasampontól elkezdve, az eredmény nulla... ez viszont majdnem teljesen megszüntette a korpásodást és a fejbőröm viszketését, pedig már csupa seb volt.

Josie91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

evasimonyi

2017. február 8.

Nagyon finom az illata, de a korpásodás ellen egyáltalán nem használt nekem :( Finom tapintású a hajam hajmosás után, de váltanom kellett, mert télen olyanra van szükségem, ami valóban elbánik a korpásodással. Sajnos ez nem jó arra.

evasimonyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

janush

2016. november 17.

Egeszen jo kis sampon, mar a masodik flakonnal hasznalom.A korpaval sajnos nem bir el teljes mertekben, de ezt be kell tudnom az angol minosegi viznek ami iszonyatosan szaritja a bort.
Megjegyzes : barhogy is forgatom a flakont (uk) , ebben nincsen paraben. Nem tudom,hogy kulonbozo termek kerul Magyarorszagra, vagy csak update-elni kellene az inci-t.

janush
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

pono

2016. november 16.

Erdekes, hogy szaritasra panaszkodott valaki, nekem a rettento szaraz sprod hajamat ez tokjol puhitotta. A bananos kondicionaloval szoktam egyutt hasznalni, illetve van amikor egy elseve-vel. Szerintem szep fenyes es kezelhetobb lesz tole a haj, az illata nem marad meg, es nagyon keveset kell belole hasznalni. Nekem mondjuk se korpas, se zsiros nem szokott lenni a hajam, de a szarazsagan kifejezetten javitott es tisztitasban is jo.

pono
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Marcsus

2016. október 31.

Szerintem egész jó kis sampon (hozzátenném, hogy eddig csak negatív tapasztalatom volt a TBS hajápolási termékeivel). A korpát tök jól leviszi, viszont nem akadályozza meg a kiújulását a következő mosásig. Az illata nekem személy szerint nem tetszik, így természetesen jó sokáig érezhető, de az American Cream-mel egész finom párosítás a hajban. Erős kondícionáló nélkül nem állná meg a helyét, így is szárít és nehéz utána kifésülni a hajam, de a korpával szemben tényleg hatásos, és ez az, amit ígér.

Marcsus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

szreka86

2016. június 24.

én nem éreztem semmi extra változást, a gyömbér illata jó volt, ennyi

szreka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

én nem éreztem semmi extra változást, a gyömbér illata jó volt, ennyi

simple

2016. február 8.

Nagyon jó kis sampon, finom az illata, jó erős gyömbérillat, felfrissít nagyon használat közben. A hajam nagyon szép lesz tőle, és érezhetően nagyon jól tisztít.

simple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 8.

gyorfiildi

2015. november 28.

Nemrég vettem, eddig nagyon bejön az illata és hogy hajmosás után nagyon friss és jó tapintású a hajam. Visszatérek még, hogy beszámoljak hosszú távon milyen is volt.

gyorfiildi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

dbarbara88

2015. november 23.

Nekem zsíros, és néha korpás a hajam. Isteni gyömbér illat, jól tisztít. Nagyon bevált, szeretem.

dbarbara88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

nsaid

2015. augusztus 4.

Szàritotta a hajam a korpa meg maradt :(

nsaid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Szàritotta a hajam a korpa meg maradt :(

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Honey, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.