KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1990-2990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kató, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   1990-2990 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Korpásodás elleni sampon gyömbérkivonattal, tápláló Community Trade mézzel és erősítő panthenollal gazdagítva.

LillyPoow

2017. december 30.

A hajam vékonyszálú, hosszú és természetes sötétszőke, mindig nagyon puha, szép fényes és egészséges. Nem jellemző, hogy korpás lenne a hajam, viszont mióta Angliában élek néha picit korpás a fejbőröm, ezért elkezdtem használni ezt a terméket. Átlagos, nem túl kellemes illata van. Az állaga zselés, gél állagú, én ezt nem annyira kedvelem, szeretem a klasszikus krémes állagú samponokat. Mióta ezt a sampont használom a hajam nem olyan fényes sőt kicsit szárít is. A termék illata nem érződik a hajamon mosás után, ami végülis ennél a terméknél nem nagy hátrány mivel nincs túl jó illata. Összességében véve nem mondom, hogy rossz, de túl drága ahhoz képest, amit nyújt. Aki nem cruelty free termék párti egy head & shouldersel vagy bármelyik másik nagyobb, ismertebb, olcsóbb márka samponjával jobban jár.

LillyPoow
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

0bikbik0

2017. december 13.

Korrekt sampon, aranyárban.
Férjem használja, meg van vele elégedve. Nem zsírosít, nem szárít, finom az illata.
Ugyanúgy karbantartja a korpás fejbőrét, mint a korábban használt Head and Shoulders-e. Csak többször annyiba kerül...

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 13.

Korrekt sampon, aranyárban.

crazy724

2017. november 20.

Abszolút kedvenc ez a sampon. A fejbőröm korpásodársa, viszketésre és irritációra hajlamos, rengeteg sampont kipróbáltam már, a bőrgyógyász által felirttól kezdve a gyógyszertárin át a drogériáson keresztül, de semmi sem vált be. Ő az egyetlen, amitől nem viszketek, nem okoz korpát és nem hullik tőle a hajam, évek óta használom. Háromhavonta, félévente beiktatok egy kis szünetet, hogy ne szokjon hozzá a fejbőröm és közben kisérletezek is más samponokkal, kevés sikerrel. Az utóbbi időben pár csepp teafaolajat is csöpögtetek a samponba, amivel ki tudom tolni a hajmosások közti időszakot. Szeretem, ráadásul cruelty free.

crazy724
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 20.

kiralykislany

2017. november 1.

Teljesen egyetértek eszterker véleményével.

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 1.

Teljesen egyetértek eszterker véleményével.

eszterker

2017. november 1.

Nekem nem vált be korpa ellen, ráadásul hamar zsírosodik a hajam a használata után, az illatát sem kedvelem különösebben, nem venném meg többször. Ráadásul több felesleges, irritáló összetevőt is tartalmaz, ami a Body Shoptól nekem teljes csalódás.

eszterker

Josie91

2017. április 24.

Nálam csodaszer! Próbáltam már mindent, a a mindenmentes babasampontól elkezdve, az eredmény nulla... ez viszont majdnem teljesen megszüntette a korpásodást és a fejbőröm viszketését, pedig már csupa seb volt.

Josie91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

evasimonyi

2017. február 8.

Nagyon finom az illata, de a korpásodás ellen egyáltalán nem használt nekem :( Finom tapintású a hajam hajmosás után, de váltanom kellett, mert télen olyanra van szükségem, ami valóban elbánik a korpásodással. Sajnos ez nem jó arra.

evasimonyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

janush

2016. november 17.

Egeszen jo kis sampon, mar a masodik flakonnal hasznalom.A korpaval sajnos nem bir el teljes mertekben, de ezt be kell tudnom az angol minosegi viznek ami iszonyatosan szaritja a bort.
Megjegyzes : barhogy is forgatom a flakont (uk) , ebben nincsen paraben. Nem tudom,hogy kulonbozo termek kerul Magyarorszagra, vagy csak update-elni kellene az inci-t.

janush
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

pono

2016. november 16.

Erdekes, hogy szaritasra panaszkodott valaki, nekem a rettento szaraz sprod hajamat ez tokjol puhitotta. A bananos kondicionaloval szoktam egyutt hasznalni, illetve van amikor egy elseve-vel. Szerintem szep fenyes es kezelhetobb lesz tole a haj, az illata nem marad meg, es nagyon keveset kell belole hasznalni. Nekem mondjuk se korpas, se zsiros nem szokott lenni a hajam, de a szarazsagan kifejezetten javitott es tisztitasban is jo.

pono
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Marcsus

2016. október 31.

Szerintem egész jó kis sampon (hozzátenném, hogy eddig csak negatív tapasztalatom volt a TBS hajápolási termékeivel). A korpát tök jól leviszi, viszont nem akadályozza meg a kiújulását a következő mosásig. Az illata nekem személy szerint nem tetszik, így természetesen jó sokáig érezhető, de az American Cream-mel egész finom párosítás a hajban. Erős kondícionáló nélkül nem állná meg a helyét, így is szárít és nehéz utána kifésülni a hajam, de a korpával szemben tényleg hatásos, és ez az, amit ígér.

Marcsus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Honey, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.